impreza sylwestrowa

  Agnieszka Kręglicka i Olga Kręglicka szykują sylwestrowe przekąski. Z tymi przepisami Twoja domowa impreza będzie prawdziwym hitem. Zaserwuj tater lub ceviche z łososia i oczaruj swoich gości.

  Sylwestrowe wege menu coraz częściej pojawia się na wielu imprezach. W Dzień Dobry TVN swoje pomysły na sylwestrowe przekąski wegetariańskie i wegańskie przedstawiła Beata Kartowicz. Poznajcie jej przepisy!

  Już jesienią, a niektórzy nawet wcześniej zastanawiają się, gdzie iść na sylwestra, by była to niezapomniana noc. Wśród miejsc, w które warto się wybrać, są zarówno egzotyczne miejsca, jak i znane polskie ośrodki wczasowe. Sprawdź, gdzie wybrać się na sylwestra we dwoje, samemu, a gdzie z dzieckiem.

  Natalia Capelik-Muianga - to dziewczyna, która zrobiła duże wrażenie na jurorach i publiczności programu "Mam talent". Podczas tegorocznego sylwestra TVN wystąpi zaśpiewa na sylwestrowej scenie. A już dziś wcześniej wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie, jak ta "fajna babeczka" śpiewa.

  2016 rok był dla Cleo bardzo udanym rokiem i - jak mówi w Dzień Dobry TVN - łaskawym rokiem. Ale na ten sukces musiała oczywiście zapracować. Nagrała solową płytę, która odeszła od muzyki folkowej. Jak wspomina współpracę z Donatanem? Co dostała w prezencie od Doroty Wellman i Marcina Prokopa? W ilu kreacjach wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Placu Defilad w Warszawie? I czy przygotowała dla fanów jakąś niespodziankę? Zapraszamy na Sylwestra TVN w Warszawie od 19:00 pod sceną, na której wystąpi m.in. Cleo. A o 19:45 rozpocznie się transmisja telewizyjna. Bądźcie z nami!

  Podczas FUNtastyczneg sylwestra zorganizowanego przez TVN w Krakowie wzięło udział ponad 20 tys. osób. Bawiły się przy muzyce wielu gwiazd, wśród których byli: Afromental, Agnieszka Chylińska, Future Folk, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i Ania Wyszkoni. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy, aby pokazać naszym widzom, co się tam działo w trakcie imprezy. A działo się :) Zobaczcie, kto tego wieczoru chciał być kanarkiem i czego wymagały gwiazdy od organizatorów koncertu.

  Katarzyna Smoleń wybrała się na imprezę sylwestrową zorganizowaną na wrocławskim rynku. Podczas zabawy upadła, a ludzie zaczęli ją tratować. Na szczęście znalazł się ktoś, kto wyciągnął ją z tłumu. Teraz Kasia szuka swojego wybawcy. Jak dokładnie wyglądała ta sytuacja? Jakie obrażenia odniosła dziewczyna? Jak można się skontaktować z Kasią? Katarzynę Smoleń gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN An Dreo i Karina wykonali wielki przebój Al Bano i Rominy Power - "Felicita". Zapewne ten utwór popłynie z głośników na niejednej imprezie sylwestrowej. Życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku!!! :)