Ida Nowakowska-Herndon

  Ida Nowakowska-Herndon

  Ida Nowakowska to jedna ze wschodzących polskich gwiazd. Córka pisarza Marka Nowakowskiego, utalentowana tancerka, prezenterka telewizyjna, żona dyplomaty Jacka Herndona, który specjalizuje się w stosunkach amerykańsko-chińskich. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Świetnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior.

  Po programie "You Can Dance" Ida Nowakowska wyjechała do Los Angeles, by tam studiować i robić karierę. I to właśnie tam znalazła miłość swojego życia - Jacka Herndona. Pobrali się dwa lata temu. A w sierpniu przeprowadzą się na rok do Chin. Dlaczego? Co będą robić w Chinach? O czym marzy Ida Nowakowska-Herndon? Z tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Ida Nowakowska przebywa ostatnio w Polsce. Jak tancerka znosi rozłąkę z mężem? Czy ukochany ją tu odwiedza? I co najbardziej podoba mu się w ojczyźnie żony? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zapachy zazwyczaj kojarzą nam się z konkretnymi osobami, wspomnieniami lub ważnymi wydarzeniami w naszym życiu. O ulubione zapachy gwiazd zapytała gwiazdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Skąd u Mai Sablewskiej słabość do zapachu nowego samochodu, u Agnieszki Cegielskiej do benzyny, a u Idy Nowakowskiej zapach znoszonych puent do baletu?

  W show-biznesie panuje ogromna konkurencja. Nie jest środowisko dla każdego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy w dzisiejszych czasach łatwo jest się przebić i zaistnieć? Jak gwiazdy wspominają swoje początki? Czy było łatwo? Kto im pomógł?

  Zmieniać, czy nie zmieniać? Jak do faktu zmiany nazwiska po ślubie, odnoszą się: Ida Nowakowska-Herndon i Agata Rubik. Czym kierowały się podejmując tę decyzję? Natomiast o tym, co zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni lat, opowiedział nam Tomasz Sobierajski. Czy to prawda, że Piotr Rubik "poderwał" Agatę ... na nazwisko? :)

  Już dziś wieczorem uczestnicy "You Can Dance" zatańczą na żywo. Jakie towarzyszą im emocje? Czy są przygotowani? Czego najbardziej się obawiają? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To już 9. edycja "You Can Dance". Czy jurorzy na obecnym etapie mają swoich faworytów? Za kogo kciuki trzyma prowadząca show Patricia Kazadi? Dlaczego w tej edycji faworyzuje dziewczyny? I w których uczestnikach Michał Piróg widzi siebie z lat młodości?

  Już w lutym premiera kolejnej edycji popularnego talent show "You Can Dance – Po prostu tańcz!". Tym razem talenty uczestników oceni jury w nowym składzie. Obok Agustina Egurroli i Michała Piróga zasiądą Ida Nowakowska-Herndon i Maciej „Gleba” Florek, finaliści pierwszych edycji show. Do tej pory naczelną "płaczką" programu był Michał, a w tej edycji ktoś go przebije. Kto? Zapytaliśmy o to Agustina, który gościł w Dzień Dobry TVN.