Ida Nowakowska

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Ida Nowakowska to jedna ze wschodzących polskich gwiazd. Córka pisarza Marka Nowakowskiego, utalentowana tancerka, prezenterka telewizyjna, żona dyplomaty Jacka Herndona, który specjalizuje się w stosunkach amerykańsko-chińskich. Popularność zyskała po programie You Can Dance, w którym najpierw wystąpiła jako uczestniczka, a później jako jurorka. Świetnie sprawdziła się w tej roli, dlatego w 2018 roku zaproponowano jej współprowadzenie z Marceliną Zawadzką programu Bake Off Junior.

  Prezydent USA Barack Obama po raz ostatni przyznał Medale Wolności - najwyższe cywilne odznaczenia. Wśród wyróżnionych znalazła się słynna komiczka Ellen DeGeneres, która 20 lat temu dokonała coming outu. O jej przyznaniu się do homoseksualizmu oraz sytuacji lesbijek i gejów w Hollywood rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN dziennikarzem Michałem Walkiewiczem.

  Powroty do pracy po wakacjach bywają trudne i dlatego niektórzy mówią, że na urlop powinni iść ci, którzy właśnie z niego wrócili. Jak zatem wrócić do pracy i nie zwariować? O tym goście Dzień Dobry TVN: tancerka Ida Nowakowska, psycholog biznesu Miłosz Brzeziński i aktor Rafał Rutkowski.

  Wiele osób, mimo założenia rodziny, nie rezygnuje ze swoich pasji, które niejednokrotnie łączą się z licznymi wyjazdami. Tak jest w przypadku gości Dzień Dobry TVN: tancerki Idy Nowakowskiej i polskiego kierowcy, pilota rajdowego oraz trenera judo Jarosława Kazberuka. Zapytaliśmy ich, jak radzą sobie z rozłąką z bliskimi.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: artysta rodem z renesansu - o Piotrze Roguckim najbliżsi współpracownicy. W programie także: jak pogodzić pasję z życiem rodzinnym? O tym Arkady Paweł Fiedler, Ida Nowakowska i Jarosław Kazberuk. A także: John Malkovich na Śląsku, a na naszym czacie ulubieniec młodzieży - ReZigiusz wraz z siostrą. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  Zwycięzcą 9. edycji "You Can Dance" został Stefano Silvino. Okazuje się, że Stefano tańczy dopiero od 5 lat. Zanim zaczął, pomagał tacie w prowadzeniu gospodarstwa. Czy rodzice byli zadowoleni z z życiowego wyboru syna? Czy spodziewał się, że Polacy przyjmą go z takim entuzjazmem? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Co zrobi z wygraną i kiedy jedzie do Nowego Jorku?

  Dziś wieczorem wielki finał "You Can Dance". Katarzyna Olubińska rozmawiała z finalistami programu - z Aleksandrą Borkowską i Stefano Silvino. Czy denerwują się przed wieczornym występem? W kim mają największe wsparcie? I czego będzie im najbardziej brakować po zakończeniu programu?

  Wczoraj z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" odpadli: Anna Dowganowska i Michał Kalcowski. Jakie popełnili błędy? Jak wspominają swój udział w programie? Czego się w nim nauczyli? Jakie rady ma dla nich obecna w studiu Dzień Dobry TVN Ida Nowakowska?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z jurorką "You Can Dance" podczas sesji zdjęciowej. Ida do zdjęć pozowała w dziewczęcych sukienkach. Czy w takim wydaniu najbardziej podoba się swojemu mężowi? Jak wyglądała suknia ślubna jurorki? Czy ma jakiekolwiek kompleksy? I co to znaczy, że Ida uważa się za wyzwoloną kobietę, ale na swój sposób?

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  W jutrzejszym odcinku "You Can Dance" oprócz rywalizujących ze sobą uczestników zatańczą jurorzy! Jakie emocje towarzyszą im przed występem? O przygotowaniach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzą o tym: Ida Nowakowska, Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz Maciej "Gleba" Florek. Nie możecie tego przegapić!

  Jak Ida Nowakowska wspomina swoje dzieciństwo? O to zapytała ją dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rodzice wspierali ją w realizacji marzeń? Czy zawsze chciała być tancerką?

  Jest miejscem wagarów, randek czy pierwszego, osiedlowego papierosa. Ławki wiele widziały i wiele słyszały ;) Ławka to takie małe centrum dowodzenia światem. Czy młode pokolenie przejmie tę świecką tradycję? Co sprawia, że ławki wzbudzają w nas tak ogromny sentyment? I co trzeba zrobić, by ławkę mieć na własność? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Dziewiąta edycja You Can Dance trwa. Za nami pierwszy odcinek na żywo. Z finałowej 14. odpadli Paulina Wiszowata i Łukasz Józefowicz. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o tym, czego nauczyli się podczas programu i jakie mają plany zawodowe. Obok nich zasiadła jurorka Ida Nowakowska. Jak ocenia tę dwójkę?

  Stany Zjednoczone od lat są dla Idy drugim domem. Dlaczego zdecydowała się na emigrację? Ida w Los Angeles skończyła studia na Uniwersytecie Kalifornijskim. Na uczelni poznała też swojego obecnego męża. Dlaczego początkowo Ida odrzuciła zaloty Jacka Herndona? Czym chłopak zdołał ją do siebie przekonać? Jak wyglądało ich wesele? Jakie Ida ma obecnie plany na przyszłość?

  W jutrzejszym Dzień Dobry TVN Natalia Kukulska tuż po swoich 40. urodzinach. W programie także Ida Nowakowska pokaże nam, jak mieszka w LA, a na koniec o swoich autorytetach opowie nam Ewa Błachnio. Zapraszamy od 8.30!

  Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?

  Wiosną na antenę TVN powróci "You Can Dance". Jurorskie fotele zajmą byli uczestnicy show. Zwycięzca oraz najmłodsza uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Maćka „Glebę” Florka i Idę Nowakowską. Czy są skrępowani nową rolą? I czy będą wymagającymi jurorami?

  Na antenie TVN obecna jest już ósma edycja You Can Dance. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników poprzednich edycji programu: Idę Nowakowską, Briana Poniatowskiego, Marcina Mrozińskiego i Łukasza Ziębę. Jak You Can Dance zmienił ich życie? Co robią teraz? W jakiej roli zobaczymy ich w najbliższym odcinku YCD? Kto z nich już niedługo zmienia stan cywilny? Czy tęsknią za Polską?