hurts

  hurts

  W Polsce byli już nie jeden raz, ale do studia Dzień Dobry TVN trafili dziś po raz pierwszy. Jak Theo Hutchcraft znalazł się w Puławach? Czym w ich życiu jest muzyka? Adam Anderson w studiu o swojej walce z depresją. Co dało mu publiczne przyznanie się, że ma depresję. Pierwszy teledysk nagrali za 20 funtów. Teraz ich klipy to małe dzieła sztuki. Dlaczego są dla nich tak ważne?

  Muzycy z "Hurts" poznali się wiele lat temu w jednym z barów w Wielkiej Brytanii. Już wówczas między nimi artystycznie zaiskrzyło. Co sobie kupili za pierwsze zarobione pieniądze? Jak zmieniło się ich życie odkąd stali się popularni? Tematem przewodnim nowego albumu "Hurts" jest miłość. Jak muzycy z zespołu radzą sobie z miłością w życiu prywatnym? I jaki mają komunikat dla Polek? Z Adamem Andersonem i Theo Hutchcraftem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Ich muzyka przypadła do gustu fanom na całym świecie. Zespół Hurts odwiedził teraz Polskę - z muzykami porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy wiedzieliście, że wokalista Theo Hutchcraft parę lat temu uczył angielskiego podczas obozu językowego w Polsce?

  Zacznij dzień z Dorotą i Marcinem! Wyjątkowy jubileusz, wyjątkowi goście. Już w środę poznamy dwunastolatkę, która ma iloraz inteligencji większy niż Albert Einstein i Stephen Hawking. Jak nie połamać języka przy czytaniu umów? Do akcji wkaracza Rada Języka Polskiego! A dla fanów zespołu Hurts mamy miłą niespodziankę - muzycy zdradzą Wam swoje sekrety! Zapraszamy do wspólnego świętowania, bądźcie z nami jutro zaczynamy od 8:00! :-)

  W najbliższą środę zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad z brytyjskim duetem Hurts. Z muzykami spotkał się dziennikarz Mateusz Hładki. Oto zapowiedź tego wywiadu.