HGTV Home&Garden

  HGTV Home&Garden

  Maja Popielarska jak nikt zna się na tajnikach uprawy roślin ogrodowych lub tarasowych i właśnie o tych drugich będzie dziś mowa. W sieci często pojawiają się głosy, że trudno o dobry nawóz, a dostęp do kompostu, jeśli nie ma się własnego ogródka, jest właściwie niemożliwy. Czy rzeczywiście? Zobaczcie jak zrobić kompostownik na tarasie.

  HGTV Home & Garden jest na polskim rynku tylko kilka miesięcy, a już na stałe zagościło w domach Polaków. Jaka atmosfera panuje między prowadzącymi programy HGTV? Czy pojawią się wkrótce nowe cykle? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  "Wracam do domu, dom jest tam, gdzie jesteś Ty" - nuci dziś pół Polski za sprawą niezwykle klimatycznego spotu HGTV Home & Garden. Po rozpoczęciu szeroko zakrojonej kampanii w telewizji i radiu stacja dostała mnóstwo zapytań o utwór w nim użyty. Piosenka zilustrowana ciepłymi, rodzinnymi zdjęciami to utwór zespołu Lasery "Wracam", napisany specjalnie dla HGTV.

  Stacja HGTV Home & Garden wystartowała dopiero trzy tygodnie temu, ale już podbiła serca widzów. W ofercie kanału znajduje się wiele znanych i lubianych programów amerykańskich, ale też polskie produkcje.

  7 stycznia startuje HGTV Home & Garden - najpopularniejsza stacja lifestylowa w USA. Polacy zobaczą ją jako pierwsi w Europie. Wśród polskich prowadzących stacji znajdą się m.in.: Maja Popielarska, Jimi Ogden, Karol Paciorek i Anna Jażdżyk. Gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o swoich programach. Obok nich usiadła dyrektor programowa kanałów tematycznych Małgorzata Łupina. Kogo poszukują producenci kanału?