Henryk Sawka

    Zwieńczeniem Top of the Top Sopot Festival będzie Comedy Fest. W pierwszej części wieczoru zobaczymy jubileusz] programu "Szkło Kontaktowe".

    Miała zaledwie 10 lat gdy zauroczyła polską publiczność rolą Nel w ekranizacji "W pustyni i w puszczy" z 2001 roku. Po afrykańskiej przygodzie rodzice postanowili jednak, że Karolina Sawka nie będzie kontynuowała swojej dziecięcej kariery. Dziś jest na 4. roku studiów w Łódzkiej Szkole Filmowej i planuje powrót na ekran. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy córkę Henryka Sawki czy ma żal do rodziców za podjętą przed laty decyzję.

    Rysownik Henryk Sawka to - jak mówi Marcin Meller - człowiek, który dwiema kreskami i jednym zdaniem podsumowuje rzeczywistość. Jak poradził sobie z przeglądem prasy? Zobaczcie, co narysował w studiu Dzień Dobry TVN.

    Alejka, którą stoczył się Henryk Sawka. Chimera Rafała Bryndala."To piękny kraj, ale bardzo zohydzony przez architekturę" - powiedział rysownik. W naszym kraju każdy może sobie postawić dowolną reklam. Jakie były największe absurdy minionego roku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Rafał Bryndal oraz Henryk Sawka. Są dwie rzeczy nieskończone. Jakie?

    "Tata - ale", córeczka tatusia, pierwszy absztyfikant. To blaski i cienie ojcostwa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Henryka Sawkę, rysownika i ojca 21-letniej Karoliny, Michała Figurskiego, dziennikarza radiowego i tatę 8-letniej Sonii, Pawła Królikowskiego, aktora i ojca 13-letniej Julii i 10-letniej Marceliny oraz szefa kuchni i ojca 16-letniej Magdy Roberta Sowę. Jak wyglądają ich relacje z córkami oraz jak duża spoczywa na nich odpowiedzialność?