Harper’s Bazaar

    Harper’s Bazaar

    Fotograf Marcin Tyszka opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoim wielkim sukcesie - sesji zdjęciowej, którą zrobił dla amerykańskiej wersji magazynu Harper's Bazaar w związku z jubileuszem 150-lecia magazynu. - Miałem okazję poznać Glendę Bailey, legendarną redaktor naczelną. Po prostu do mnie zadzwoniła, to było niesamowite - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN.

    Daria Ślusarczyk tworzy pod pseudonimem Dariia Day. Ma zaledwie 25 lat, a osiągnęła taki sukces, w który trudno uwierzyć. Pracuje z największymi domami mody i największymi fotografami. Prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska spotkała się z Dariią. Zaprosiła ją do apartamentu, gdzie pracowała nad sesją do Harper's Bazaar.

    Ma 24 lata. Jej twarz zdobiła okładkę pisma Elle. Pracowła dla „Vogue'a” czy „Harper’s Bazaar”. Brała udział w pokazach takich projektantów jak Dior, Vuitton, Dolce & Gabbana. Jak sama twierdzi - nigdy nie chciała zostać modelką. Jak wyglądała jej droga do sławy? O tym Marta Dyks opowiedziała w Dzień Dobry TVN.