Harper’s Bazaar

  Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych światowych piosenkarek, która odniosła sukces dzięki ciężkiej pracy. Niewiele osób wie jednak, jak wyglądała jej droga do sukcesu. Teraz z okazji swoich 40. urodzin wokalistka udzieliła wyczerpującego wywiadu, w którym rozliczyła się z przeszłością.

  Beyoncé tuż przed 40. urodzinami udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jaką cenę zapłaciła za to, by osiągnąć sukces. Znana na całym świecie piosenkarka zmagała się z zaburzeniami odżywiania, a przez ponad połowę życia cierpiała na bezsenność. - Latami byłam na dietach, które niszczyły moje ciało - mówi.

  Media obiegła wspaniała wiadomość, bowiem jeden z polskich projektantów został wyróżniony przez światowej sławy magazyn. Elementy garderoby autorstwa Roberta Czerwika pojawiły się w "Harper's Bazaar Arabia". Jak do tego doszło?

  Fotograf Marcin Tyszka opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoim wielkim sukcesie - sesji zdjęciowej, którą zrobił dla amerykańskiej wersji magazynu Harper's Bazaar w związku z jubileuszem 150-lecia magazynu. - Miałem okazję poznać Glendę Bailey, legendarną redaktor naczelną. Po prostu do mnie zadzwoniła, to było niesamowite - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN.

  Daria Ślusarczyk tworzy pod pseudonimem Dariia Day. Ma zaledwie 25 lat, a osiągnęła taki sukces, w który trudno uwierzyć. Pracuje z największymi domami mody i największymi fotografami. Prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska spotkała się z Dariią. Zaprosiła ją do apartamentu, gdzie pracowała nad sesją do Harper's Bazaar.

  Ma 24 lata. Jej twarz zdobiła okładkę pisma Elle. Pracowła dla „Vogue'a” czy „Harper’s Bazaar”. Brała udział w pokazach takich projektantów jak Dior, Vuitton, Dolce & Gabbana. Jak sama twierdzi - nigdy nie chciała zostać modelką. Jak wyglądała jej droga do sławy? O tym Marta Dyks opowiedziała w Dzień Dobry TVN.