gwiazdorski przegląd prasy

  gwiazdorski przegląd prasy

  Kolejną bohaterką cyklu gwiazdorski przegląd prasy jest Joanna Przetakiewicz. Jakie plotki bolą gwiazdę najbardziej? Co ją denerwuje? Dlaczego tak długo wzbraniała się przed założeniem konta na Instagramie? I kto ją do tego namówił?

  Kolejną bohaterką cyklu "gwiazdorski przegląd prasy" jest Zosia Ślotała. Jakie stylistka wyczytała ostatnio plotki na swój temat? Ile w nich prawdy? Co ją najbardziej denerwuje? Dlaczego Zosia nie publikuje zdjęć swojego dziecka ani nie pokazuje się publicznie ze swoim partnerem?

  Kolejną bohaterką naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Edyta Herbuś. Jakie plotki na swój temat wyczytała ostatnio gwiazda? Czy magazyny doceniły jej pracę? Czy nie boli jej to, że prasa ingeruje w jej życie prywatne? I jaki stosunek do hejtu ma Edyta Herbuś?

  W środę w Dzień Dobry TVN: Edyta Herbuś subiektywnie w obiektywnym przeglądzie prasy m.in. o samej sobie. Następnie, historia jak z filmu: 12 mln zł w zamian za 11 lat pobytu w szpitalu psychiatrycznym - u nas Feliks Meszka, który walczy o odszkodowanie za niesłuszne umieszczenie w zakładzie zamkniętym. A na koniec: czy po 16 latach małżeństwa można znów chodzić na randki z własnym mężem? Zobaczcie na przykładzie pary, która na nowo uczy się okazywać sobie uczucia. Bądźcie z nami o 8.00!

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Karolinę Malinowską, by powiedziała nam, co ją najbardziej zdziwiło i rozśmieszyło w publikacjach na jej temat. A było tego trochę. Zobaczcie, kogo Karolina nazywa "kochanym złem wcielonym, grasującym w kuchni".

  W Dzień Dobry TVN gwiazdy mogą skonfrontować się z tym, co prasa i portale plotkarskie piszą na ich temat i powiedzieć "nie" tym, którzy to wypisują. Tym razem do studia zaprosiliśmy Paulinę Młynarską. Z którą redakcją dziennikarka uwielbia pracować? Która z gazet pisała o niej dobrze, a która - jej zdaniem - zamieściła "podłe i obrzydliwe" informacje? Kogo Młynarska pozwała i czego żąda w ramach zadośćuczynienia? Jak czuje się jej chory ojciec?

  Kolejnym bohaterem naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Dawid Woliński. Jakie plotki na swój temat wyczytał ostatnio projektant? Które szczególnie go rozśmieszyły, a które zabolały? Czy Dawid ma do siebie dystans?

  W drugiej odsłonie cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy", plotki na swój temat dementuje duet Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Ile prawdy jest w doniesieniach kolorowej prasy na ich temat? Co para sądzi o tego typu publikacjach?