Grzegorz Kordek

  Grzegorz Kordek

  Ona i on - na początku znajomości między nimi przyjemnie iskrzyło, ale potem, po kilku miesiącach, też iskrzy, ale już trochę inaczej i mniej przyjemnie :) Jak kłócą się kobiety, a jak mężczyźni? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: stand-uperkę Katarzynę Piasecką, dziennikarkę radiową Joannę Mielewczyk, eksperta ds. damsko-męskich Grzegorza Kordka.

  Wiążąc się z kimś, przygarniamy do siebie także kolegów lub koleżanki partnera. Po jakimś czasie, kiedy przyjaciele ukochanego bądź ukochanej nie wychodzą z Waszego mieszkania i niemalże stają się jego wyposażeniem lub wyciągają jego lub ją zbyt często na tzw. miasto, zaczyna nam chodzić żyłka na szyi. Czy goszczące w Dzień Dobry TVN: Kaję Śródkę i Laurę Breszkę denerwują koledzy parterów? Na kanapie - obok pań - zasiadł także specjalista ds. damsko-męskich Grzegorz Kordek. Zapytaliśmy go, skąd bierze się zazdrość o kolegów i czy warto ciosać parterowi kołki na głowie za spędzanie czasu ze znajomymi.

  Pewien mężczyzna prowadził dziennik, w którym zapisywał daty stosunków seksualnych z żoną. Z zapisków wynikało, że partnerka zazwyczaj odmawia mu zbliżenia. Dlaczego kobiety tracą ochotę na seks? Czy oznacza to brak fascynacji drugą połówką? Czy może mieć to wiązek ze stanem zdrowia kobiety? W jaki sposób kobiety najczęściej wykręcają od seksu? Zapytaliśmy o to Monikę Staruch, seksuologa oraz Grzegorza Kordka, eksperta do spraw damsko-męskich.

  Jak twierdzi Anna Kalczyńska - Marcin Prokop jest mistrzem świata w robieniu jajecznicy, a w czym najlepsi są Wasi mężczyźni? Mówicie im to? O tym co chcą słyszeć faceci rozmawialiśmy z Piotrem Kędzierskim, Grzegorzem Kordkiem i Elizą Jędrzejewską-Kordek. Czy rzeczywiście "głaskologia" jest najlepszym sposobem na uwiedzenie i zatrzymanie przy sobie mężczyzny?

  Podczas pierwszej randki chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i właśnie to ciśnienie często nas paraliżuje. Konsekwencją tego pierwsza randka okazuje się być tą ostatnią. Co zatem zrobić, aby tak się nie stało? Czy przed spotkaniem warto projektować własne oczekiwania wobec drugiej osoby? Jakich tematów nie należy poruszać podczas pierwszej randki? W Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholog Paulinę Biernat oraz specjalistę do spraw relacji damsko-męskich Grzegorza Kordka. Kto był odpowiedzialny za katastrofalną randkę Marcina Prokopa?

  Jak wiele prawdy jest w tym, że kobietami rządzą hormony? Jak partnerzy powinni się zachować, kiedy - z powodu zespołu napięcia przedmiesiączkowego - panie tracą panowanie nad sobą? Czy można poradzić sobie z PMS? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: Heleną Jastrzębską z Kliniki Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i coachem, ekspertem ds. komunikacji międzypłciowej Grzegorzem Kordkiem.