Grażyna Kulczyk

    Grażyna Kulczyk

    Björk "objawiła się" w Poznaniu w postaci awatara. Fizycznie artystka będąca ikoną współczesnej awangardy znajdowała się w Nowym Jorku. Dlaczego zdecydowała się na taki sposób spotkania w fanami? Jak dokładnie działa zastosowana w czasie spotkania technika i co ma wspólnego z filmem "Avatar"? I w jaki sposób twórczość Björk była obecna podczas "Art&Fashion Forum" w Poznaniu? "Björk daje przykład współpracy z maszynami" - powiedziała w Dzień Dobry TVN inspiratorka wydarzenia Grażyna Kulczyk.

    Jaką cenę za sukces gwiazdy płacą na co dzień? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spytała o to: Marcina Wyrostka, Dorotę Williams, Piotra Polka, Tomasza Kota, Roberta Kupisza, Grażynę Kulczyk i Janusza Gajosa.

    Jutro: Magda Cielecka prosto z Broadwayu o tym, jak to jest odnieść sukces w USA. Ponadto: najbogatsza kobieta w Polsce. Jak żyje i jak pracuje Grażyna Kulczyk. W programie także: Zdzisława Sośnicka wciąż zaskakuje i zachwyca oraz Maciej Mazur i Tomasz Sobierajski o tym, dlaczego sąsiedzi uwielbiają się podglądać. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

    "Uwierzyłam, że jestem kolekcjonerką i, że mam dobrą kolekcję". W Madrycie spełniło się wielkie marzenie Grażyny Kulczyk. W prestiżowej "Santander Art Gallery" pokazano, należąca do niej, kolekcję dzieł polskich twórców XX i XXI wieku zatytułowana: "Każdy dla kogoś jest nikim". O kolekcji i o polskiej sztuce współczesnej opowiedziała nam Joanna Mytkowska, dyrektor Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.