gentleman

  gentleman

  Jak prawdziwy gentleman powinien zachować się na randce? Łukasz Kielban, który prowadzi bloga dla mężczyzn z klasą sprawdził specjalnie dla Dzień Dobry TVN, jak na pierwszym spotkaniu z dziewczyną poradził sobie uczestnik programu Top Model Michał Baryza. Czy model zachowywał się zgodnie z randkowym savoir-vivrem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała gwiazda muzyki reggae - Gentleman. Zaprezentował utwór "Red Town".

  Celem akcji "Warszawa pod krawatem", zaplanowanej na 21 maja, jest popularyzowanie wśród mężczyzn idei dbania o swój wygląd. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Alberta Borowieckiego, Jana Adamskiego i Rafała Przetaka, którzy prowadzą blogi o modzie męskiej, by powiedzieli o szczegółach tego wydarzenia. Dowiedzieliśmy się również od nich, jak powinni wyglądać gentlemani XXI wieku.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z prawdziwym dżentelmenem. Urodził się w Niemczech, ale za swoją duchową ojczyznę uważa Jamajkę. To europejski Bob Marley. Tilmann Otto, szerszej publiczności znany jako Gentleman, opowiedział o swojej miłości do Polski.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: tajemnice spotów wyborczych odsłania Filip Chajzer. Niezwykła historia wicemistrzyni olimpijskiej Natalii Czerwonki, panczenistki, która po wypadku wraca do zdrowia, ale czy do sportu? A na koniec: rekordzista przy konsoli spędził pięć dni grając bez przerwy - do naszego studia przyjedzie już wyspany. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Jak, dobrze, wychować dzieci opowiedział nam Alexi Lubomirski, jeden z najbardziej cenionych fotografów na świecie, autor książki "Rady dla młodego księcia", w której spisał porady dla swoich synów. Jak starają się wpoić swoim dzieciom zasady dobrego wychowania, opowiedzieli nam także Bartek Kasprzykowski i Rafał Rutkowski. Co ich zdaniem jest najistotniejsze w procesie wychowawczym?

  Gentleman, a właściwie Tilmann Otto, niemiecki muzyk reggae i dancehall. Urodzony w Osnabrück Jamajkę uznaje za swą drugą ojczyznę. Jest synem luterańskiego pastora. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "You Remember".