Genesis

  Genesis

  Zespół Mike And The Mechanics w końcu wyruszył w trasę koncertową. Jego założycielem i liderem jest Mike Rutheford, były gitarzysta Genesis. Ilu muzyków grało w zespole podczas 32 lat jego istnienia? Czy zastanawiał się nad zmianą zespołu, kiedy zmieniał się jego skład? Kiedy wystąpią w Polsce? I co czują, gdy w radiu gra ich piosenka? Z muzykami z zespołu Mike And The Mechanics rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Ray Wilson zapisał się na kartach historii przede jako wokalista Genesis, zaraz po tym jak z zespołu odszedł Phil Collins. Dziś Szkot mieszka w Poznaniu razem ze swoją partnerką. Nadal tworzy. W tym roku nagrał dwie płyty akustyczne. Co najbardziej podoba mu się w Polsce?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił niezwykły duet - gitarzysta i wokalista Ray Wilson oraz beatbokser Blady Kirs. Posłuchajcie piosenki "Inside" w ich wykonaniu. Będziecie oczarowani, tak jak my!

  Jesteśmy zawsze blisko widzów! O macierzyństwie dla kobiet, które to przeżyły i dla tych, które o tym marzą - „nasze Polki” prosto z Hollywood. O motywacji i pasji: nasz kolarski mistrz świata - Michał Kwiatkowski. A także: o tym, jak z trudnego dzieciństwa wyciągnąć pozytywne wnioski - Ray Wilson, były wokalista Genesis. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Bądźcie z nami o 8.00!

  Jak pokazuje przykład Raya i Stevea z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciu, ale także na scenie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli Ray Wilson i Steve Wilson, czyli bracia idealnie zestrojeni. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali trzeci singiel z albumu Ray Wilson & Stiltskin „Unfulfillment”– "More then just memory".

  Na naszej scenie wystąpił Ray Wilson & Stiltskin w utworze "Tale From A Small Town" .To utwór zainspirowany podróżami po Polsce. Melodyjny śpiew byłego wokalisty zespołu Genesis przyprawił nas o melancholię. A Was?

  Były wokalista zespołu Genesis jest od lat zakochany w pięknej Polce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Raya Wilsona i jego dziewczynę Małgorzatę Mielech. Czy Ray jest szczęśliwy w Poznaniu? Jak wygląda wspólne życie Raya i Gosi?