fura gwiazd

  fura gwiazd

  Sławomir Zapała zaprosił do swojej "fury gwiazd" zespół Feel. Zobaczcie ich wspólną przejażdżkę i wykonanie piosenek: "Jak anioła głos", "Simply the best" i "We will rock you". Co zespół Feel jada w trasie? Jak reagują ich rodziny, gdy muzycy wracają do domu po długiej trasie? Zobaczcie, jak Piotr Kupicha śpiewa kołysankę "Wlazł kotek"! :-)

  Jakim utworem oczarował żonę, a co gra synkowi? Gościem Sławomira w "Furze Gwiazd" był dziś Marcin Wyrostek. Jak czuje się muzyk po dwóch koncertach akordeonowych, ile kosztuje taki instrument i jak doszło do tego, że pierwszy akordeon pojawił się w rodzinie Marcina? Zapraszamy na muzyczną wyprawę ze Sławomirem!

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Norbiego. Muzyk był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Za co Norbi ceni Sławomira? Czy udało mu się namówić Sławomira do wspólnego występu?

  Norbi był tak bardzo podekscytowany zaproszeniem Sławomira do "Fury Gwiazd", że wycałował go po dłoniach. Do czego się jeszcze posunął? Jak bardzo panowie się zaprzyjaźnili? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN ;)

  W kolejnym odcinku cyklu "Fura Gwiazd" Sławomir zabrał na przejażdżkę Patrycję Markowską. Co więcej, wokalistka jest pierwszą kobietą w furze Sławomira. Czy Patrycja dała się namówić na zwierzenia? Kto złamał jej serce? Jakie miała w młodości kompleksy? I co pomyślała, gdy zobaczyła Sławomira?

  W dzisiejszym odcinku "Fury Gwiazd" Sławomir dowiedział się wszystkiego o biznesie muzycznym, o różnicach między "la,la,la" i "tam, dam, dam" oraz co można w rock and rollu załatwić przy lekturze "Pana Tadeusza" i "Encyklopedii roślin". Oczywiście nie obyło się też bez wspólnego śpiewania z Wojciechem Łuszczykiewiczem, a wszystko to utrzymane w konwencji "Carpool Karaoke" Jamesa Cordena.

  Hollywood ma swojego Jamesa Cordena i "Carpool Karaoke", my mamy Sławomira i "Furę Gwiazd". W nowym cyklu "Dzień Dobry TVN", aktor i twórca rock polo, Sławomir Zapała, zabiera znanych i lubianych w muzyczną podróż swoim kultowym Golfem III. Czy dzięki radom gwiazd uda mu się w końcu nagrać debiutancką płytę? To się dopiero okaże. Pierwszy bryką Sławomira "karnął się" Grzegorz Skawiński. Zobaczcie jak wygląda Kombii w Golfie :)