Food Network

    Food Network

    Tworzenie świątecznego menu to dla wielu gospodyń nie lada wyzwanie. Mimo, że tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie przepisy wciąż cieszą się powodzeniem, wielu z was szuka pomysłów na nowe, wyjątkowe potrawy. Food Network przygotowało kilka wyjątkowych programów na świąteczne popołudnia, dzięki którym można się zainspirować.

    Święta to wyjątkowy okres w roku - świat wokół zwalnia tempo, a my razem z nim. Nieodłącznymi elementami Bożego Narodzenia są pięknie udekorowana choinka, blask światełek i nastrojowych świec czy stół zastawiony przysmakami. Najważniejszy jest jednak czas spędzany w gronie najbliższych, a umilić go może wspólnie oglądanie telewizji. Sprawdź, jakie wyjątkowe programy na święta przygotował dla widzów TVN.

    Magda Gessler będzie ambasadorką kanału Food Network. Na jego antenie poprowadzi swój nowy program, w którym udowodni widzom, że kuchnia może być naprawdę sexy i to pod wieloma względami. Dowiemy się z niego: "Jak gotować, żeby pachnieć, jak gotować, żeby się podobać, jak gotować, żeby się móc kochać". O tym, co jeszcze zobaczymy w programie i na antenie Food Network, opowiedziały nam: Magda Gessler i Małgorzata Łupina - zastępca Dyrektora Programowego TVN ds. kanałów tematycznych.