finalistka

  finalistka

  Daria Kowolik oraz Marcelka Joo i Robert to kolejni uczestnicy "Mam Talent", którzy zakwalifikowali się do finału. O emocjach, które towarzyszyły jej podczas wczorajszego występu i nie pozwoliły przespać dzisiejszej nocy opowiedziała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Daria Kowolik. Czy młoda wokalistka chciałaby wygrać 300 tysięcy złotych i czy ma pomysł na życie po programie?

  Zobaczcie finalistkę programu "Mam Talent" Berenikę Nienadowską i jej niezwykły pokaz tańca na rurze w studiu Dzień Dobry TVN! Jak jej występ skomentował Robert Kantereit? Czy prowadzący Dzień Dobry TVN zamierzają uczyć się w nowym roku tańca na rurze?

  Wanda Lewandowska, emerytowana krawcowa, od prawie 20 lat wysyła paczki potrzebującym ludziom. Poznajcie historię Pani Wandy, finalistki akcji "Zwykły Bohater" w kategorii "Inicjatywa".

  Finalistka pierwszej edycji "MasterChefa" wydała właśnie książkę. Kinga Paruzel opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, dlaczego ta książka jest niezwykła. Czy czytelnicy znajdą w niej przepisy, które zachwyciły jurorów "MasterChefa"? Czy to prawda, że Kinga Paruzel zamierza otworzyć restaurację?

  Jak udowadnia nasz gość- joga wcale nie musi być tylko poważną kontemplacją. W trakcie ćwiczeń można się dobrze bawić, a nawet "pękać" ze śmiechu. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był certyfikowany jogin śmiechu Piotr Bielski oraz psycholog Miłosz Brzeziński. Jak pokonać pourlopowy stres?