film na weekend

  film na weekend

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik przygotował filmowe propozycje dla tych, którzy weekend planują spędzić w kinie lub na kanpie przed telewizorem.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz polecił nam filmy na nadchodzący świąteczny weekend. Które produkcje powinniście zobaczyć w Święta Wielkanocne? Na co iść do kina, a co można zobaczyć w telewizji?

  Gościem studia Dzień Dobry TVN był Andrzej Sołtysik. Dziennikarz polecił filmy, które warto zobaczyć w ten weekend. Na jakie premiery pójść do kina? Andrzej nie zapomniał też o tych, którzy weekend zamierzają spędzić w domu. Co ciekawego możemy zobaczyć w telewizji?

  W naszym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik poleca filmy na weekend. Andrzej proponuje między innymi film nominowany do Oscara - "Carol". Dlaczego akurat ta premiera zwróciła jego uwagę? Dziennikarz przygotował też coś dla tych, którzy w weekend chcą zostać jednak w domu. Dowiedzcie się, co zobaczycie TVN Fabuła.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz polecił nam filmy na weekend. Na co warto wybrać się do kina, a co można zobaczyć w domu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz polecił nam filmy na nadchodzący weekend. Na co warto wybrać się do kina? Dlaczego Andrzej tak bardzo zachęca do obejrzenia polskiej komedii romantycznej "Planeta Singli"? Sołtysik przygotował też coś dla tych, którzy planują weekend spędzić na kanapie przed telewizorem.

  W naszym kąciku filmowym gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz opowiedział na co warto pójść w ten weekend do kina? Andrzej polecił też dobre filmy, które będziemy mogli obejrzeć w telewizji.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który poleca filmowe premiery na nadchodzący weekend. Na co warto wybrać się do kina? Dziennikarz przygotował też kilka dobrych telewizyjnych propozycji.

  W naszym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik polecił filmy, na które warto wybrać się do kina. Dziennikarz nie zapomniał również wspomnieć o ciekawych premierach telewizyjnych.

  Andrzej Sołtysik podczas premier filmowych skrzętnie sporządza notatki. Swoimi złotymi myślami dzieli się następnie w studiu Dzień Dobry TVN. Nie inaczej było tym razem ;) Na jaki film warto wybrać się do kina w nadchodzący weekend? Sołtysik przygotował też filmowe propozycje dla tych, którzy planują weekend spędzić w domu.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik opowiedział o kilku filmowych nowościach. Na co warto wybrać się do kina? Dziennikarz poleca zwłaszcza polskie produkcje. Dlaczego? Sołtysik przygotował też coś dla tych, którzy weekend planują spędzić w domu, na kanapie przed telewizorem.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz i kinomaniak opowiedział o nadchodzących premierach kinowych. Co poleca w szczególności? Co Andrzej proponuje tym, którzy spędzą weekend w domu? W telewizji również nie zabraknie dobrych filmów.