Filip Mettler

  Filip Mettler

  Z kamerą Dzień Dobry TVN podpatrzyliśmy, jak powstawał teledysk do piosenki Filipa Mettlera. Udało nam się też namówić artystę do występu na naszej scenie. Jak Wam się podoba jego utwór "Wiary ślad"?

  Filip Mettler, finalista 3. edycji "X-Factor", wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim debiutanckim singlem "Twoje życie". Posłuchajcie piosenki i zobaczcie teledysk, który pokazujemy jako pierwsi! Co Marcin Prokop myśli o tej piosence? Z kim Filip Mettler współpracował nad nową płytą i jaka ona będzie? O tym Mettler opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Jerzy Owsiak zdradzi cel kolejnego finału WOŚP, charyzmatyczny Filip Mettler i premiera jego najnowszego teledysku. W programie także: pierwszy polski girlsband w historii naszego kraju - Filipinki, czyli jak wyglądał show-biznes w czasach PRL. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Prosto z planu teledysku Filipa Mettlera dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska! Co łączy Filipa i Olę w teledysku, a co w rzeczywistości? Jak Ola znalazła się w teledysku Filipa? Czy Filip wyda płytę? Jak zmieniło się życie Oli po "Top Model"?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: czy za atakami w centrum handlowym w Nairobi stoi Biała Wdowa? Czy kobiety terrorystki są bardziej bezwzględne niż mężczyźni? W programie również: uwaga na mikroskopijnych złoczyńców. Dr Paweł Grzesiowski i dietetyk Dorota Osóbka o groźnych bakteriach w przewodzie pokarmowym. A także: Finalista X Factor - Filip Mettler oraz uczestniczka Top Model - Justyna Pawlicka… sprawdzimy, co łączy tę parę? A nasza zaprzyjaźniona vlogerka podpowie, jak zrobić makijaż Angeliny Jolie! Bądźcie z nami jutro od 8:00!