filip galas

  Kolejną uczestniczką cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Monika Makrocka, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby odmienić swój wizerunek. Filip Galas zaproponował Monice nowoczesne cięcie. Czy efekt końcowy spodobał się naszej bohaterce?

  Kolejną bohaterką cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Julia Koval, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wydobyć piękno swoich włosów. Julia jest filigranową osobą o bardzo delikatnych włosach. Jak zaznaczył Filip Galas, dzisiejsza metamorfoza będzie dla niego wyzwaniem. W jaki sposób Filip dodał włosom objętości? Czy Julia jest zadowolona z cięcia i nowego koloru włosów? I jakich produktów pielęgnacyjnych powinna używać?

  Kolejną osobą, która zgłosiła się do Pogotowia fryzjerskiego była młoda mama Izabela Zielińska. Jej problemem były długie, plączące się włosy. Co zaproponował jej fryzjer Filip Galas? Zmiana była radykalna? Czy metamorfoza przypadła do gustu Izie? Zobaczcie!

  W Dzień Dobry TVN rusza nowy cykl zatytułowany Pogotowie fryzjerskie. W pierwszym odcinku fryzjer stylista Filip Galas zajął się metamorfozą Kasi. Co zrobił z jej ciemnymi, długimi włosami? Czy Kasia była zadowolona ze zmiany? Zobaczcie!

  Z początkiem nowego sezonu Dzień Dobry TVN, mamy dla Was wiele niespodzianek:) Ruszamy z nowymi cyklami. W poniedziałki Filip Galas oraz Dobrawa Piękos-Szymańska będą zmieniać fryzury naszym widzom. We wtorki Katarzyna Pawlikowska będzie rozmawiać o bardzo kobiecych sprawach. Łukasz Bożycki będzie przybliżał niebanalne życie zwierząt i roślin, a Cristina Catese zadba o nasze podniebienia. Cristina będzie rządzić w naszej kuchni w każdy poniedziałek.

  Panuje moda na tzw. wet look, czyli przylizane włosy. Jak zrobić taką fryzurę? O tym mówił w Dzień Dobry TVN fryzjer Filip Galas.

  Koloryzacja, rozjaśnianie, wycieranie o ramiona, suszenie, prostowanie, kręcenie... Nasze włosy musza znieść wiele. Jak odbudować te zniszczone? W Dzień Dobry TVN fryzjer Filip Galas powiedział o nowoczesnych metodach pielęgnacji włosów. Co sądzi o masce jajecznej i wcieraniu w nie olejów?

  Niektóre pary marzą, aby to właśnie zimą stanąć na ślubnym kobiercu. Co panna młoda powinna założyć, aby nie zmarznąć, jak się modnie umalować i uczesać? W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała zjawiskowe stylizacje ślubne, fryzjer Filip Galas - modne tej zimy upięcia, a wizażystka Anna Orłowska makijaż dla zimowej panny młodej. Zobaczcie, co powinna zarzucić na siebie Dorota Wellman, aby modnie wyglądać podczas ewentualnego ślubu ;)

  Niemiły, nieszczery, wredny? Rudowłosi nie mają łatwego życia. Na temat rudych krążą różne opinie. Dlaczego nie jesteśmy otwarci na inność? Rudowłosi goście Dzień Dobry TVN, czyli atropolog Robert Zydel, aktor i model Marcel Borowiec oraz fryzjer Filip Galas opowiedzieli o tym czy bycie rudym jest dziś atutem, czy przeszkodą.