Filip Chjazer

  Filip Chjazer

  Filip Chajzer przyznał, że od półtora roku walczy z depresją. Prowadzący Dzień Dobry TVN podzielił się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami i emocjami. Odzew fanów i znajomych był zaskakujący. Jak się okazało, prezenter nie jest w chorobie osamotniony, a skala problemu jest naprawdę duża. "Wychodzę z tego mocniejszy i mądrzejszy. Życzę tego wszystkim dotkniętym" - apeluje prezenter.

  Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się pomysły na nazwy ulic, przy których mieszkamy? Filip Chajzer wyruszył postanowił sprawdzić co mieszkańcy Warszawy wiedzą o Antonim Odyńcu, Ludwiku Narbutcie i KEN-ie.

  Świat oszalał i dziś goni za czymś co nie istnieje. Pokemony to już nie kapselki. Dziś to gra na skalę światową, gdzie rzeczywistość styka się ze światem wirtualnym. I to dosłownie. Użytkownicy gry muszą łapać stworki, które niekontrolowanie pojawiają w realnym otoczeniu na kamerze naszego telefonu. W czym tkwi fenomen tej wirtualnej gry? Sprawdził to nie kto inny, jak Filip Chajzer.

  Od wczoraj obowiązują nowe, zaostrzone przepisy ruchu drogowego. Jeżeli przekroczymy prędkość o 50 km/h, utracimy czasowo prawo jazdy. Na jak długi okres? Co wiecej, taka kara będzie miała miejsce w przypadku pierwszego zatrzymania. Co się stanie, gdy "wpadniemy" kolejny raz? Z mł. insp. Markiem Konkolewskim rozmawiał dzienniakrz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Warszawiacy już poczuli wiosnę. Spragnieni słońca, w lekkim outficie wylęgli na ulice. Wiosna to stan ducha czy kalendarzowych mądrości? Dlaczego na wiosnę trzeba "rozpalić żar miłości"? Czego kobiety potrzebują wiosną? Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, zainspirowany tym, co dzieje się za oknem postanowił to sprawdzić.

  Z pomocą pewnego znanego programu graficznego chirurdzy plastyczni grafiki wzięli pod swoje skrzydła ochotników. Odchudzili, wyretuszowali zmarszczki, pryszcze, dodali włosów i bicepsów. Efektom przyglądał się Filip Chajzer..., bo przecież nikt nie wygląda tak, jak gwiazdy na okładkach czasopism. Filip Chajzer demaskuje spisek branży rozrywkowej :)

  Filip Chajzer wybrał się na targi tatuażu, by zrozumieć tych, którzy tatuaże mają, bo tatuaż ma wyrażać to, co ma w środku jego właściciel. Co o właścicielu mówi tatuaż w postaci: orchidei, smoka, diabła czy symboli religijnych? Czy babcie lubią tatuaże? :) Jaki tatuaż byłby najlepszy dla Chajzera? Co na to jego mama? Jeżeli chcecie mieć tatuaż, wybierzecie dobrze, bo tatuaż zostaje z jego właścicielem na całe życie.

  Filip Chajzer postanowił przyjrzeć się stylowi warszawskiej ulicy! Dowiedział się między innymi: co powinien mieć mężczyzna, jak wygląda "Borciuch" i kto pierwszy miał "kominy"!

  Wyprzedzanie na ciągłej i na trzeciego, jazda na czerwonym i pod wpływem alkoholu. Stłuczka i potrącenie. Odebrali Ci prawo jazdy? Nic straconego! Zawsze możesz zostać motorowerzystą. Razem z Filipem Chajzerem tropimy drogowe absurdy.

  "Swój człowiek na swoim miejscu"? A może macie inne pomysły na podpis do poniższego obrazka? Nie krępujcie się - pobierajcie i publikujcie w sieci. "Zmemujmy" Filipa Chajzera! Zobaczcie jego reportaż! "Kumacie" memy?

  Konsola Xbox 360 z systemem Kinect pozwoliła w kilka minut zwykłemu reporterowi Dzień Dobry TVN przekształcić się we władajacego mocą rycerza Jedi... zobacz jak...