filip bobek

  filip bobek

  Na wielkich galach flesze aparatów błyskają ze wszystkich stron. To duże wyzwanie dla gwiazd, które muszą wyglądać podczas imprezy idealnie. Jak gwiazdy przygotowują się do wielkiego wyjścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Piotra Kraśko, Joannę Moro, Filipa Bobka i Edytę Herbuś.

  Jesienią często łapiemy chandrę. By poprawić sobie humor, można wybrać się np. na zakupy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy kupują nowe ubrania, by poczuć się lepiej?

  Filip Bobek przyznał się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej do swoich grzeszków. Zobaczcie, w jaki wpadł nałóg w wieku 15 lat i, jakie ma podejście do zdrowego stylu życia.

  Niejedna gwiazda przyznaje się do tego, że stosuje jakąś dietę. A jakie ograniczenia w żywieniu wprowadzili: Filip Bobek, Natalia Siwiec, Julia Kamińska, Maja Sablewska, Grażyna Wolszczak, Natasza Urbańska, Beata Sadowska, Tamara Gonzalez Perea, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co jada Marcin Meller podczas tzw. dnia świni i, co go wzrusza, kiedy ogląda serial "Mad Men" :)

  Mateusz Janicki jest jedną z gwiazd serialu "Singielka". Czy jego postać zdobędzie serce głównej bohaterki Elki? Aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział z kolei, jak poznał swoją obecną żonę. Czy wiedzieliście, że poznali się już w liceum?

  Serial TVN "Singielka" zyskał ogromną popularność. Z tej okazji zorganizowano spotkanie dla fanów serialu. Co wydarzy się w życiu głównej bohaterki? Czy w końcu znajdzie miłość swojego życia? Z aktorami serialu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit i Filip Bobek poznali się w czasie wakacji podczas prób do serialu "Singielka". Co ich połączyło? Czego Dominika uczy się od Filipa? I czy poza planem również się spotykają?

  Jakiś czas temu Zbigniew Boniek skrytykował wygląd Grzegorza Krychowiaka. Agnieszka Jastrzębska zapytała, co o aferze płaszczowej uważają gwiazdy. Czy Małgosia Socha ubrałaby tak swojego męża? Kto zazdrości Krychowiakowi płaszcza z futrzanym kołnierzem? Czy mężczyźnie przystoi założyć wszystko na co ma ochotę?

  Już dzisiaj premiera pierwszego odcinka nowego serialu TVN "Singielka". Kto gra główną bohaterkę Elkę? Czy Mikołaj, w którego postać wcielił się Filip Bobek stara się o względy Elki? Czy relacje między bohaterami serialu są dobre? Na plan serialu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  5 października na antenę TVN wchodzi nowy serial. O czym opowiada fabułą "Singielki"? W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z odtwórcami głównych ról, między innymi z Pauliną Chruściel, Mateuszem Janickim i Filipem Bobkiem. Dlaczego główna bohaterka wyznaczyła sobie akurat 274 dni na znalezienie miłości?

  Czy to prawda, że panowie lubią być singlami? Dlaczego - zdaniem Filipa Bobka - należy czasem wpuścić kogoś do swojego życia? Dlaczego aktorka Dominika Gwit jest obecnie singielką? Jaką radę dla naszych widzów ma Karolina Gorczyca? Z gwiazdami nowego serialu TVN "Singielka" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  5 października na antenę TVN wchodzi nowy serial. O czym opowiada fabułą "Singielki"? Czy będzie hitem stacji? Dziennikarka Dzień Dobry TVN porozmawiała z odtwórcami głównych ról, między innymi Julią Kamińską i Filipem Bobkiem. Czy na ekranie ponownie stworzą parę?

  Ostatnio wśród polskich gwiazd zapanowała moda na wykonywanie ćwiczeń przy jednoczesnym podłączeniu pod prąd. To podobno bardzo skuteczny sposobów na zrzucenie wagi. Inny popularny sposób na schudnięcie to picie koktajlu z zielonego jęczmienia. Zobaczcie, jak odchudzają się polskie gwiazdy! Co stosuje Daria Widawska, Natalia Klimas, Kamila Baar, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz? Która pije wodę, a która podczas ćwiczeń podłącza się do prądu?

  Niedawno pojawiły się pogłoski, że Filip Bobek rzuca aktorstwo. Czy sam aktor je dementuje? Tylko Agnieszce Jastrzębskiej udało się namówić Filipa do zwierzeń.

  Na poranny, niedzielny spacer z Filipem Bobkiem wybrała się Katarzyna Olubińska. Jaki jest stosunek Filipa do pieniędzy i jak sprawdza się w roli komornika? Czy lubi gotować i co poleciłby na niedzielny obiad z przyjaciółmi?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała znanych aktorów o to, czy zauważają zmiany w wyglądzie swoich kobiet. Opowiedziała nam także o nowym pomyśle na życie Mai Sablewskiej i sprawdziła co słychać u Filipa Bobka!

  W grudniu kalendarz "Dżentelmeni" trafi do sprzedaży. Po raz kolejny dwunastu mężczyzn złożyło deklaracje: „Stop bosym stopom”. W studiu Dzień Dobry TVN Paweł Małaszyński oraz Filip Bobek wspominali pracę na planie fotograficznym.

  Czy lepiej być singlem czy „duetem”? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Filipa Bobka, Katarzynę Glinkę, Sonię Bohosiewicz i Maję Bohosiewicz, Aleksandrę i Michała Żebrowskich oraz Weronikę Książkiewicz.

  Kto ubiera Filipa Bobka, Tomasza Karolaka, Cezarego Pazurę, Oliviera Janiaka sprawdzała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. U kogo w teledysku zagrał Tomasz Karolak z odsłoniętą klatą?

  Pałac Młodzieży w Gdańskiu, gdzie wszystko się zaczęło, damska toaleta oraz klimatyczny pub - zobacz, co zdradza przeszłość Filipa Bobka, który przecież nie jest skory do zwierzeń! A do nich skłoniła go reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska asystuje Filipowi Bobkowi podczas konkursu gotowania. Co ugotował Filip, które zajął miejsce i czy wyprzedził swoich przeciwników: Agustina Egurrolę i Annę Wendzikowską?

  Czy Janusz Józefowicz nadal będzie jurorem w XIV edycji " Tańca z Gwiazdami"? Czy pogodził się już z Piotrem Gąsowskim? Czy pozostali jurorzy naprawdę go nienawidzą? Czy Doda się kończy, a Filip Bobek kończy z serialem? To wszystko wie Agnieszka Jastrzębska i nie omieszkała się tym pochwalić w studiu Dzień Dobry TVN.