Festiwal Off Plus Camera

    Festiwal Off Plus Camera

    Rozpoczynają się przygotowania do kolejnego Festiwalu OFF CAMERA. Co zaplanowano na ten rok? Ilu wolontariuszy zgłasza się każdego roku, aby pomóc organizatorom? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z dyrektorką artystyczną festiwalu Anną Trzebiatowską i wolontariuszem Patrykiem Bukalskim.

    Po wielkim sukcesie filmu "Wielki błękit" odtwórca jednej z głównych ról - Jean-Marc Barr, zamiast iść za ciosem i grać w wielkich produkcjach filmowych, postanowił zamknąć ten rozdział w życiu i zacząć od zera. Dlaczego zdecydował się na taki krok? Co robił po zagraniu w Wielkim błękicie? O tym aktor powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu.

    Parker Posey to aktorka, która wystąpiła w wielu produkcjach kina niezależnego, a w filmach wysokobudżetowych jest obsadzana głównie w rolach drugoplanowych. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z nią na rynku w Krakowie, gdzie aktorka obecnie przebywa w związku z Festiwalem Off Plus Camera. W jakich filmach grała i jak jej poszedł przyspieszony kurs języka polskiego? Zobaczcie.

    Dziś ruszył festiwal Off Plus Camera. To duże wydarzenie w świecie filmowym. Dyrektor festiwalu Anna Trzebiatowska przedstawiła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu "instrukcję obsługi festiwalu". Dowiecie się, gdzie można obejrzeć filmy i znaleźć informacje o festiwalu oraz jakie gwiazdy pojawią się w Krakowie. Marcin przeprowadził tę rozmowę w wyjątkowy sposób. Zobaczcie.