Festiwal OFF Camera

  Trudie Styler: "Mam wiele pomysłów".

  Majówka, niekoniecznie w stylu hygge, walka o marzenia, słodko-gorzkie opowieści o rolach, z których chcemy wyjść. Filmy z Konkursu Polskich Filmów Fabularnych to przegląd tego, co w rodzimym kinie najciekawsze i najbardziej wartościowe. Co zobaczymy podczas 15. Mastercard OFF CAMERA i do kogo trafi 100 000 PLN?

  Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która nieustannie szuka nowych wyzwań. Obecnie w kinach można zobaczyć ją w filmie "Teściowie", natomiast na festiwalu OFF Camera pojawiła się w kontekście kontrowersyjnej "Magnezji". W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tej wyjątkowej roli.

  Przed nami już 14. edycja festiwalu filmowego Mastercard OFF CAMERA. Od 3 do 12 września w Krakowie i na Player.pl będzie można oglądać festiwalowe produkcje z całego świata. To nie lada gratka dla wszystkich fanów kina. O szczegółach opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Alicja Myśliwiec, dziennikarka i rzeczniczka wydarzenia, a także Andrzej Chyra, aktor i reżyser.

  14. edycja festiwalu filmowego Mastercard OFF CAMERA nadchodzi. Już od 3 do 12 września w Krakowie i na player.pl będzie można oglądać festiwalowe filmy i produkcje z całego świata. Co dokładnie znajdzie się w tegorocznym harmonogramie?

  Mastercard OFF Camera zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce festiwalowa publiczność będzie miała szansę zobaczyć najciekawsze niezależne produkcje filmowe. W tym roku wydarzenie odbędzie się również wirtualnie w serwisie Player.pl. O atrakcjach, które czekają na widzów, rozmawialiśmy z Alicją Myśliwiec i Tomaszem Wasilewskim.

  Za nami gala zamknięcia 13. edycji festiwalu kina niezależnego Mastercard Off Camera. W naszym studio tegoroczni zwycięzcy - aktorka, Zosia Domalik, a także reżyser i scenarzysta filmowy, Bartosz Kruhlik, twórca "Supernovej"

  13. edycja Mastercard OFF Camera przeszła do historii. W tym roku festiwal niemal w całości został przeniesiony na platformę player.pl, gdzie można było zobaczyć konkursowe filmy i spotkania z twórcami. Transmitowana była także gala zamknięcia, podczas której wręczono nagrody najlepszym filmom i aktorom.

  Do 25 września w Krakowie i na player.pl trwa Festiwal Mastercard OFF CAMERA. Jednym z tytułów uczestniczących w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych jest "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy. Podczas rozmowy z naszym reporterem Marcinem Sawickim reżyser opowiedział, nad czym teraz pracuje oraz o serialu, który powstaje na podstawie nominowanego do Oscara "Bożego Ciała".

  Festiwal Mastercard OFF CAMERA w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. W tym roku odbywa się on w nieco innej, internetowej formie. To, co jest jednak niezmienne to najlepsze filmy z całego świata, o których dyrektor artystyczna Anna Trzebiatowska opowiedziała naszemu reporterowi, Marcinowi Sawickiemu.

  Trwa festiwal Mastercard OFF Camera 2020. Od 11 września na platformie player.pl i stacjonarnie, w Krakowie, miejsce mają pokazy kina niezależnego. Nowa, hybrydowa formuła to odpowiedź na pandemię koronawirusa. Tym bardziej warto więc skorzystać z okazji i wziąć udział w wydarzeniu. Filmy obecnie dostępne na Player.pl znikną z serwisu wraz z końcem festiwalu.

  Festiwal Mastercard OFF CAMERA w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. Z tej okazji nasz reporter, Marcin Sawicki spotkał się z Vanessą Aleksander i Maciejem Musiałowskim - kluczową częścią obsady "Sala samobójców. Hejter", który na festiwalu startuje w konkursie filmów polskich.

  Festiwal Mastercard OFF CAMERA w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. Podczas ostatniego weekendu nasz reporter, Marcin Sawicki spotkał się z Maćkiem Musiałem, który opowiedział mu o swojej relacji z kinem niezależnym, krytyce filmowej i planach zawodowych. Co nowego u aktora?

  Amerykański aktor Bill Pullman jest gościem specjalnym festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Wystąpił w produkcji "Ukryta gra", która bierze udział w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Po projekcji w Krakowie Pullman uczestniczył w spotkaniu z widzami. O wrażeniach z tej rozmowy i przyjaźniach zawartych z polską ekipą opowiedział Annie Wendzikowskiej.

  To już półmetek Mastercard OFF CAMERA. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. Jedną z jego atrakcji jest możliwość oglądania filmów z wnętrza aut. O programie kina samochodowego opowiadała rzeczniczka festiwalu Alicja Myśliwiec.

  Trwa 13. Mastercard OFF Camera, czyli festiwal kina niezależnego. Marcin Sawicki spotkał się z twórcami filmu "Zgniłe uszy", którzy stworzyli własną, niskobudżetową produkcję. Magdalena Celmer i Piotr Dylewski opowiedzieli o tym, jak powstawał ich debiutancki film.

  Trwa 13. edycja festiwalu Mastercard OFF Camera. Odbędą się premierowe pokazy nowych sekcji: "Między nami kobietami" i "Znowu w drodze". Gościem specjalnym będzie aktor Bill Pullman, który opowie m.in. o pracy nad filmem "Ukryta gra".

  Trwa 13. edycja Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. W tym roku wydarzenie realizowane jest w formie hybrydowej. Uczestnicy mogą obejrzeć ulubione filmy i seriale zarówno w kinie, jak i w serwisie player.pl. Marcin Sawicki rozmawiał o serialowym maratonie z reżyserem Łukaszem Palkowskim oraz aktorem, Szymonem Bobrowskim.

  Trwa 13. Mastercard OFF Camera. Festiwal kina niezależnego to święto filmów i seriali. W tym roku realizowany jest w formie hybrydowej - w kinie oraz w serwisie player.pl. Małgorzata Wasiuk, dyrektor departamentu strategii marki BNP Paribas, opowiedziała o udziale bankowców w tym kulturalnym wydarzeniu.

  To jedna z największych tego typu imprez w naszej części Europy. W Krakowie i na player.pl trwa Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Wśród jego uczestników jest Kasia Zawadzka. Aktorka nie ukrywa, że ma do tego festiwalu szczególny sentyment, bo wiąże się z nim prywatna historia z jej życia.

  W Krakowie i na player.pl trwa Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. To jedna z największych tego typu imprez w naszej części Europy. Jednym z uczestniczących w Konkursie Filmów Polskich tytułów jest "Safe Inside" w reżyserii Renaty Gabryjelskiej, z którą rozmawialiśmy w naszym programie.

  Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA 2020 ruszył 11 września i potrwa aż 10 dni. Mimo trwającej pandemii już po raz trzynasty zostaną przyznane specjalne nagrody w dwóch konkursach, a miłośnicy wydarzenia będą mogli w nim uczestniczyć nie tylko w Krakowie, lecz także w całej Polsce.

  15 dni festiwalowych, pełnych wrażeń i kilkadziesiąt filmów z całego świata. Tegoroczna edycja Mastercard OFF CAMERA przybrała inną formę hybrydową. Między 11 a 25 września filmy możecie oglądać na platformie Player.pl. Co składa się na program festiwalu?

  Wielkimi krokami zbliża się święto kina niezależnego - 13. Mastercard OFF CAMERA. Jedną z jego części jest Konkurs Polskich Filmów Fabularnych. O nagrodę Kulczyk Foundation będzie się ubiegać dziesięć najciekawszych rodzimych produkcji. O tym, do kogo trafi 100 tys. zł, zdecyduje międzynarodowe jury w składzie Paul Wesley, Margie Simkin i Oren Moverman.

  Produkcja Martina Scorsese, zaskakująca historia Emily Dickinson, trzymające w napięciu kino, odważnie przełamujące gatunkowe schematy - oto czego widzowie 13.Mastercard OFF CAMERA mogą spodziewać się po flagowej sekcji "Amerykańscy niezależni". Programerzy festiwalu po raz kolejny zwracają uwagę widzów na wyjątkowe, artystyczne filmy powstające poza mainstreamem.

  Już wkrótce rusza 13. Matercard Off Camera. Tegoroczny festiwal będzie trwał aż 15 dni i będzie miał nową formułę - odbędzie się zarówno stacjonarnie, w Krakowie, jak i w przestrzeni online w serwisie Player. Jakie atrakcje czekają na uczestników? Zdradziła Alicja Myśliwiec, rzecznik prasowa festiwalu.

  13. Mastercard OFF CAMERA to aż 15 festiwalowych dni i nowa formuła - kino z całego świata, najciekawsze seriale i twórcy, którzy mają odwagę wytyczać nowe drogi i używać własnego języka filmowego. W tym roku święto kina niezależnego celebrujemy na platformie player.pl.

  Rozpoczynają się przygotowania do kolejnego Festiwalu OFF CAMERA. Co zaplanowano na ten rok? Ilu wolontariuszy zgłasza się każdego roku, aby pomóc organizatorom? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z dyrektorką artystyczną festiwalu Anną Trzebiatowską i wolontariuszem Patrykiem Bukalskim.