Ewa Włodarz-Allal

    Ewa Włodarz-Allal

    Na ekrany kin wchodzi film z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. W "Kluczu do wieczności" aktor wciela się w postać mężczyzny chorującego na raka, który korzysta z udogodnień nowoczesnej medycyny. Bohater przenosi się do świadomości zdrowego i młodego ciała. Czy podczas pracy nad rolą Reynoldsowi towarzyszyły przemyślenia dotyczące sprzeciwiania się prawom natury i śmierci? Co jeszcze Ryan zdradził w rozmowie z Ewą Włodarz-Allal?

    Podstarzały gwiazdor rocka, Danny Collins - grany przez Ala Pacino, postanawia odmienić swoje życie, pogodzić się z rodziną i poderwać przypadkowo poznaną recepcjonistkę. O karierze, rodzinie i pracy u boku Ala Pacino, Ewie Włodarz-Allal, opowiedzieli grający w filmie "Idol" - Bobby Cannavale, Jennifer Garner i Annette Bening.

    Na ekrany polskich kin wszedł właśnie film "Idol" opowiadający historię podstarzałego rockmana Danny'ego Collinsa, którego zagrał Al Pacino. Ewa Włodarz-Allal dowiedziała się jak, debiutującemu w roli reżysera, Danowi Fogelmanowi udało się przekonać znanego aktora do występu w jego filmie i czy ten aktor rzeczywiście potrafi śpiewać ;-)

    Po wielkim sukcesie filmu Niezgodna przyszedł czas na drugą część, czyli Zbuntowaną. O czym jest nowy film? Kogo w nim zobaczymy? Co młodzi ludzie znajdą w filmie dla siebie? Jak sukces Niezgodnej wpłynął na karierę i życie Theo Jamesa? Z aktorami Zbuntowanej rozmawiała Ewa Włodarz-Allal.