Elizabeth Banks

    Elizabeth Banks

    Na ekrany wchodzi ostatnia część Igrzysk śmierci. Ta historia napisana przez Suzanne Collins, wyprodukowana przez Ninę Jacobson i zagrana przez Jennifer Lawrence jest idealnym pretekstem, aby porozmawiać o roli kobiet w Hollywood. Przy okazji europejskiej premiery filmu dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Julianne Moore i Elizabeth Banks.

    Główna postać filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" to silna kobieta. Czy to znaczy, że kino podąża w kobiecym kierunku? Że będzie coraz więcej dobrych ról pisanych dla silnych kobiet? O tym, w niedzielę w Dzień Dobry TVN, Anna Wendzikowska porozmawia z Julianne Moore i Elizabeth Banks. Zapraszamy do Dzień Dobry TVN od 8:30!

    Na polskie ekrany wchodzi film "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia". Pierwsza część tej serii okazała się spektakularnym ekonomicznym sukcesem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN - Anna Wendzikowska, w Los Angeles, spotkała się z gwiazdami tego filmu: Lennym Kravitzem i Elizabeth Banks. Opowiedzieli o "szeptankach", zjawisku komercjalizacji i czułości między nimi.