Dr Misio

  Dr Misio

  Na naszej scenie Dr Misio w utworze "Mordor", a na kanapie człowiek-orkiestra Arkadiusz Jakubik. Na czym aktor, reżyser, producent, scenarzysta i muzyk w jednej osobie, planuje się skupić w 2018? Jakie będą jego najważniejsze "trzy planety aktywności twórczej"? Czym nas zaskoczy? Zobaczcie i posłuchajcie! :)

  Na rynku ukazał się nowy album zespołu Dr Misio - "Zmartwychwstaniemy". Już w kwietniu mogliśmy zobaczyć pierwszy teledysk do utworu pochodzącego z tej płyty - "Pismo". Klip wyreżyserował Wojciech Smarzowski. Dlaczego przez niektórych teledysk został uznany za obrazoburczy? Jaka jest prawda o występie zespołu podczas tegorocznego festiwalu w Opolu?

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN: Dr Misio! Jesteście fanami zespołu Arkadiusza Jakubika? Jak Wam się podoba ich utwór - "Hipster"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dr Miso z piosenką POGO. Jak Wam się podoba ta nowa muzyczna odsłona aktora, reżysera i scenarzysty Arkadiusza Jakubika? Jaką muzykę lubi Arkadiusz Jakubik? Dlaczego podkoszulki zastąpili garniturami?

  O operetce, filmie i zespole dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem, aktorem i wokalistą zespołu, rozmawiała nasza dziennikarka Kinga Burzyńska. Jak Wam się podoba "awangardowy jazz a'la dr Misio?