dorota wróblewska

  dorota wróblewska

  W zeszłym tygodniu w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku odbyła się Gala MET. Motywem przewodnim tegorocznej edycji balu były motywy religijne. Zaproszenia na imprezę przyznaje sama Anna Wintour. Jaka jest idea gali? Dlaczego ta impreza jest tak ważna w branży modowej? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dorotę Wróblewską, która wytłumaczyła nam, dlaczego Gala MET to najważniejsze święto mody na świecie.

  Oszczędzamy czas i pieniądze. Produkt zawsze możemy zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Niektóre kobiety w sieci wyszukują ciuchy, a potem idą kupować do sklepu tradycyjnego. Jak zmienia się styl kupowania w Polsce? O tym w studiu Dzień Dobry TVN: dziennikarka modowa Agnieszka Wesołowska, projektantka mody Ewa Szabatin oraz Dorota Wróblewska.

  Do dyspozycji mamy współczesną chirurgię plastyczną, kremy drenażujące, botoks oraz inne mniej lub bardziej, inwazyjne techniki odmładzania. Ale starzeć się też trzeba umieć. I robić to z godnością. Gośćmi Dzień Dobry TVN były: wydawca i producent Dorota Wróblewska oraz Joanna Damięcka. Czy jest coś, czego w "pewnym" wieku już nie wypada?

  Zamiast biegać po mieście i fotografować zabytki on fotografuje ludzi. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był bloger Szymon Brzóska. Jak reagują ludzie, kiedy on podchodzi do nich i chce ich sfotografować? W studiu towarzyszyła mu Dorota Wróblewska - producentka pokazów i promotor mody. Co sądzi o "stalkowaniu" ludzi stylowo ubranych?

  Co zrobić, by latem na plaży wyglądać znakomicie? Jak zadbać o sylwetkę? O swoich dietach opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN: Majka Jeżowska, Dorota Wróblewska i Anna Orłowska, a dietetyk Dorotę Osóbkę poprosiliśmy o komentarz.

  Jakim zabiegom poddała się aktorka Izabela Trojanowska, która otwarcie przyznaje się do poprawiania urody? Dlaczego to zrobiła? Czy od operacji plastycznych można się uzależnić? Gdzie leży granica zdrowego rozsądku? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Dorotę Wróblewską, założycielkę Akademii Mody i przeciwniczkę inwazyjnego poprawiania urody, Magdalenę Bogulak, prezesa Instytutu Zdrowia i Urody Sharley oraz dziennikarkę Paulinę Tomborowską. Które gwiazdy poprawiały swoją urodę?