Dorota Masłowska

  Dorota Masłowska

  Renata Kaczoruk spotkała się z falą hejtu po występie w "Azja Express". Dorota Masłowska w swoim felietonie nazwała ją wizerunkową bankrutką, zaznaczając jednak, że gdyby dziewczyna Wojewódzkiego była mężczyzną, to cechy jej charakteru, które uwydatnił program byłyby zupełnie inaczej przyjęte. Czy nienawiść publiczności i zła sława też mogą być "paliwem" dla kariery? W Dzień Dobry TVN modelka opowiedziała o swojej azjatyckiej przygodzie i stworzonym przez nią dokumencie "Modelki 3.0", który będzie można zobaczyć już dziś w TVN Style.

  Łukasz Simlat, Dominika Ostałowska, Kinga Preis. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska sprawdzała, czego gwiazdy bały się w dzieciństwie. Ciemności, wiedźm, potworów, a może jeszcze czegoś innego? Spektakl "Jak zostałam wiedźmą" na podstawie książki Doroty Masłowskiej - czy to jest bajka dla dzieci czy przedstawienie dla dorosłych?

  Co zaskoczyło Joannę Przetakiewicz w programie "Project Runway"? Jak jurorka ocenia uczestników programu? Czy jurorzy "Project Runway" spotykają się poza planem? Czy Joanna Przetakiewicz miała czas na stworzenie własnej kolekcji? Z projektantką i jurorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie znosi stagnacji. Wie, że udział w teledysku Doroty Masłowskiej był ryzykowny. Jak w międzykontynentalnym pędzie radzi sobie ze swoim małżeństwem? W studiu Dzień Dobry TVN Anja Rubik, polska modelka światowej sławy, opowiedziała o tym, jak Dorota Wellman i Marcin Prokop radzą sobie na wybiegu, czy założy ubrania projektantów z Project Runway oraz jak młodzi projektanci poradzili sobie z zaprojektowaniem kreacji dla Doroty i Marcina?

  Anja Rubik wzbudza ostatnio spore kontrowersje. W sieci wrze z powodu jej występu w teledysku Doroty Masłowskiej, czyli "Mister D". A do tego, w programie Project Runway, wygłosiła dyskusyjną tezę na temat mody, a dokładnie tego, jaka moda powinna być. Czy rzeczywiście przekroczyła granice? Dlaczego zgodziła się wystąpić w teledysku Masłowskiej?

  Tym razem Anna Dzieiwt, osoba, która prawdopodobnie najlepiej zna się na dobrej literaturze, zrecenzowała książki: Dorota Masłowska, „Dusza Światowa”, Wojciech Feleszko „Lądowanine rinowirusów” oraz Suzanne Carreiro „Sekrety domowej kuchni Włochów”.