Dorota Koziara

    Dorota Koziara

    Dorota Koziara jest przez wielu nazywana ambasadorką polskiego designu na świecie. Czym Polka sobie na to zasłużyła? Jak to się stało, że jej projekty są sprzedawane w butiku Diora? I jak wygląda jej włoskie życie? Sprawdził to Łukasz Radwan.

    Dzień Dobry Wakacje - zacznij poranek dawką dobrego humoru! A u nas piękna Joanna Krupa o projekcie najbliższym jej sercu. Ryan Reynolds o dorastaniu w męskim świecie, a także Polka, której nazwisko wiele znaczy w świecie designu - Dorota Koziara. Zaczynamy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

    Dorota Koziara nazywana jest przez wielu ambasadorką polskiego designu na świecie. Z kim współpracuje? Jak wygląda jej pracownia? Całą rozmowę dziennikarza Dzień Dobry TVN Łukasza Radwana z artystką zobaczycie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje.

    Za tydzień w Dzień Dobry Wakacje znów nie zabraknie gwiazd i fascynujących historii. Joanna Krupa - czy tegoroczny urlop spędza w Warszawie? W komplecie rodzina Łopacińskich po rocznej podróży dookoła świata oraz Dorota Koziara - Polka, której nazwisko w świecie designu znaczy coraz więcej. Odwiedziliśmy ją w Mediolanie. Bądźcie z nami w najbliższą sobotę i niedzielę o 8.30!