Dominika Wielowieyska

    Dominika Wielowieyska

    Wicepremier Jarosław Gowin zaproponował wprowadzenie głosowania rodzinnego, czyli by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci. Jak na tę sprawę zapatrują się goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz Andrzej Morozowski i jego syn Jan oraz dziennikarka Dominika Wielowieyska i jej córka Magda? Czy Andrzej i Dominika mają takie same poglądy jak ich dzieci?

    Przegląd prasy przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN Dominika Wielowieyska. Poruszyła temat relacji Brukseli z Warszawą, protestu pielęgniarek z Centrum Zdrowia Dziecka i najlepiej płatnej na świecie sezonowej pracy.

    Po wyborach Pierwsza Dama Agata Duda nie wykazuje aktywności i zaangażowania społecznego. Do tej pory - mimo nawoływań kobiet - nie wypowiedziała się także w sprawie ewentualnego zaostrzenia prawa aborcyjnego. Dlaczego milczy? Zastanawialiśmy się nad tym wraz z gośćmi Dzień Dobry TVN: specjalistą ds. protokołu dyplomatycznego Januszem Siborą i dziennikarką Dominiką Wielowieyską.