Dominika Tajner-Wiśniewska

  Dominika Tajner-Wiśniewska

  Czterdzieste urodziny dla wielu pań to moment przełomowy. Tego dnia postanawiają przewartościować swoje życie. Czy do tych kobiet należy bizneswoman Karolina Ferenstein-Kraśko, która w tym roku obchodziła swoje 40. urodziny? Jakie emocje towarzyszyły jej w dniu urodzin? Dlaczego Dominika Tajner-Wiśniewska na swoje 40. urodziny zamierza wybrać się w Himalaje? Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  20 kondygnacji i osiemdziesiąt cztery metry. Z tego najwyższego budynku w Sosnowcu postanowiła skoczyć Dominika Tajner-Wiśniewska. Z bliska przyglądała się temu dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która zapytała Dominikę o to, co strzeliło jej do głowy, żeby skakać z takiego budynku. Dlaczego skacze, skoro ma lęk wysokości? Co na to ojciec Dominiki - Apoloniusz Tajner?

  Na początku większość związków to relacja dwojga ludzi, którzy nie chcą spuścić się z oczu choćby na chwilę. Takie postępowanie sprawia jednak, że po pierwszej fazie zauroczenia stajemy się zmęczeni obecnością drugiej połówki. Czy pozwolenie partnerowi na oddalenie się od nas może uratować związek? To pytanie zadaliśmy w Dzień Dobry TVN Piotrowi Mosakowi, Piotrowi Moskwie i Dominice Tajner-Wiśniewskiej.

  Według badań CBOS aż trzy czwarte Polaków jest przekonanych o skonfliktowaniu społeczeństwa. To poczucie jest wyższe niż w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Wraz z: kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem, Dominiką Tajner-Wiśniewską, Krystyną Demską-Olbrychską oraz socjologiem Tomaszem Sobierajskiem zastanawialiśmy się, co sprawia, że Polacy częściej się kłócą. Dowiedzieliśmy się również o co najczęściej kłócą się goście Dzień Dobry TVN i czym rzucają w trakcie kłótnie.

  Przemek Kossakowski w swoim nowym programie "Kossakowski. Być jak..." przechodzi metamorfozę fizyczną i psychiczną. W pierwszym odcinku, który zobaczycie w TTV 3 września, wcielił się w Michała Wiśniewskiego. W kolejnych będzie m.in.: Dariuszem Michalczewskim, Natalią Siwiec, Danielem Olbrychskim i Magdą Gessler. Czego boi się Michał Wiśniewski, gdy patrzy w lustro? Co go odstresowuje? Jaki jest prawdziwy Michał Wiśniewski? I co Dominika Tajner-Wiśniewska myśli o Przemku Kossakowskim?

  Po udziale w Agencie Dominika Tajner-Wiśniewska, dla podtrzymania adrenaliny na wysokim poziomie, postanowiła usiąść za sterami samolotu. W Dzień Dobry TVN menadżerka grupy Ich Troje powiedziała o swoim zamiłowaniu do sportów ekstremalnych. Co teraz planuje?

  Obecne w naszym studiu: Ewa Piasecka-Maksymiuk, Urszula Mila i Dominika Tajner-Wiśniewska powiedziały nam jak wygląda życie u boku gwiazdy? Czy wszystkie domowe obowiązki spadają na ich głowy? Jak często widują partnerów i czy zazdroszczą im popularności? Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się też do domu Artura Rucińskiego, by przyjrzeć się, jak wygląda życie jednego z najlepszych śpiewaków operowych świata!