Dominika Maison

    Dominika Maison

    Co jakiś czas możemy obejrzeć filmy obrazujące histerię w jaką wpadają konsumenci podczas atrakcyjnych promocji w galeriach handlowych. Czy takie zachowania są typową, polską cechą i czy dotyczą wszystkich ludzi? O tym, co skłania ludzi do podobnych zachowań oraz, jak i dlaczego reklamodawcy starają się je wywołać opowiedzieli nam w studiu Dzień Dobry TVN: psycholog prof. Dominika Maison i socjolog Tomasz Sobierajski.

    Ponad 80 reprezentantów różnych grup społecznych spotkało się, by rozmawiać o przyszłości i kształcie Polski. Tak powstał raport, który został kanwą scenariusza dla naszego kraju na kolejne 10 lat. W studiu Dzień Dobry TVN psycholog prof. Dominika Maison oraz Yuri Drabent, dyrektor kreatywny, założyciel agencji obsługującej media społecznościowe. Jak będzie wyglądała rodzina i związki międzyludzkie? Czy indywidualizm wyprze kolektyw?

    Według wyników badań, które przeprowadzono na Polkach, kobiety można podzielić na 7 grup. Czym charakteryzują się owe grupy? O badaniach rozmawialiśmy z psycholog prof. Dominiką Maison. Do której grupy zaliczyłaby się Edyta Pazura? Obie Panie gościłyśmy w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy na interesującą rozmowę.