Dominika Figurska

  Dominika Figurska

  Co robić, gdy koleżanki i koledzy Twojego dziecka działają Ci na nerwy? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do zaproszonych do studia Dzień Dobry TVN gości: Odety Moro, mamy nastoletniej córki i syna, który urodzi się w sierpniu, Dominiki Figurskiej, mamy piątki dzieci oraz Moniki Chrapińskiej-Krupy, psychologa. Czy i jak zwrócić uwagę koleżance/ koledze naszego dziecka, by nie stracić w oczach dziecka?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wybrał się na wycieczkę po warszawskich placach zabaw aby sprawdzić jak bawią się współczesne dzieciaki. Czy gra w klasy i ciuciubabka są dalej na topie? Zobaczcie jak prezenter szaleje z najmłodszymi!

  Marcin Sawicki wybrał się do, wyjątkowego w skali Polski, powiatu kartuskiego, w którym rodzi się najwięcej dzieci w całym kraju! Dlaczego tak się dzieje? O zaletach życia w dużej rodzinie rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, z Pawłem Steczkowskim, Dominiką Figurską i Natalia Szroeder. Ile osób liczy Wasza rodzina?

  Od września rusza obowiązkowa nauka języka angielskiego w przedszkolach! Czy to najlepszy wiek dla malucha, by zacząć poznawać obcy język? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Dominiką Figurską, mamą pięciorga dzieci i Moniką Ferreirą, ekspertem w zakresie edukacji językowej dla dzieci.

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ośmioletniego Józia z mamą Dominiką Figurską. Chłopiec powiedział nam, jakie książki chciałby polecić swoim rówieśnikom. Jaka historia go najbardziej wzruszyła? Co wyjątkowego jest w książce "Upiorny lunapark"? Kim jest detektyw Łodyga? A jaką książkę polecił Józiowi Marcin Prokop?

  Nie jedno, nie dwa, ani nawet trzy... Każda z nich urodziła pięcioro dzieci. Obie mają dwie córki i trzech synów, a ich najmłodsi synowie naszą te same imiona - Jan Paweł. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Dominikę Figurską i dziennikarkę Agatę Puścikowską. Czy planowały tak liczne rodziny i, co sprawia wielodzietnej rodzinie najwięcej problemów? Dlaczego ich zdaniem łatwiej wychowuje się piątkę dzieci niż jedną pociechę?

  Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński spodziewają się piątego dziecka, które przyjdzie na świat w maju tego roku. Czy planowali tak liczną rodzinę? A może ta ciąża jest dla nich zaskoczeniem? Czy to prawda, że wychowanie każdego następnego dziecka jest łatwiejsze? Dlaczego podziwia kobiety, które rodzą dzieci w późniejszym wieku? Jak wspomina swoją pierwszą ciążę? Dominika Figurska była gościem Jolanty Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN.

  Lekarz, po badaniach USG, stwierdził, że trzecie dziecko Dominiki Figurskiej urodzi się z zespołem Downa. Jednak po 9 miesiącach okazało się, że dziecko, które przyszło na świat jest zupełnie zdrowe. Jak to możliwe, że badania USG okazały się błędne? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Dominikę Figurską.

  Czy angażując się związek, zakochując się, rezygnujemy ze swojego życia towarzyskiego i z siebie? Czy to prawda, ze inni idą wtedy w odstawkę? O kobietach, które nie potrzebują przyjaciółek, bo wystarcza im ukochany mężczyzna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Edytą Poncyljusz, Małgorzatą Ohme, Zuzanną Ziomecką i Dominiką Figurską. Co na ten temat powiedziała nam Angelina Jolie?