dojrzałe piękno

    dojrzałe piękno

    Sezon wakacyjny rozpoczął się już na dobre, to zatem idealny moment, by zainteresować się tematem mody plażowej i aktualnymi trendami. Wybór kostiumu kąpielowego to zadanie, z którym zmierzyć się musi każda kobieta, bez względu na wiek czy rodzaj sylwetki. Dojrzałe panie mogą jednak czuć się nieco zagubione w natłoku propozycji stylizacji, które niekoniecznie muszą odpowiadać ich potrzebom. Odważne bikini nie zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem. Na szczęście trendy na lato 2021 doskonale wpisują się w koncepcję mody dla kobiet 50+.

    Kobiety często spotykają się z opiniami, że czegoś im "nie wypada". Teraz marka Nudyess wyszła naprzeciw takim stwierdzeniom. Do swojej kampanii zaangażowała modelki w różnym wieku i udowodniła, że wszystkie mogą wyglądać pięknie. O szczegółach tego wyjątkowego projektu w Dzień Dobry TVN opowiedziały współzałożycielka firmy, Agnieszka Sołoń oraz jedna z modelek, Lidia Popiel.

    Jak korzystać z życia w wieku 70 lat? Czym dla seniora jest seks? Czy pożądanie u osoby starszej różni się od tego u osoby młodszej? Jak seniorzy urozmaicają swoje życie seksualne? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Panią Adę Malanowską, 71-latkę, która jest aktywna seksualnie, seksuologa Monikę Staruch oraz Martę Szulawiak-Turską, prowadzącą program "Seks bez tajemnic".