DJ Adamus

  DJ Adamus

  Dlaczego w mieszkaniu DJ-a Adamusa nie ma telewizora? Ile lat ma jego gramofon? Która płyta winylowa z kolekcji jest najbardziej wyjątkowa? Jakie książki leżą przy łóżku? Ile par okularów bez szkieł ma w swojej kolekcji? I jak wygląda miejsce, w którym przygotowuje się do występów? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wpadł z wizytą do DJ-a Adamusa.

  Adam Jaworski, znany jako DJ Adamus, nie ukrywa, że był złym chłopcem, który lubił eksperymentować i korzystać z życia. Ale to już przeszłość. O powodach zmiany swojego trybu życia powiedział w Dzień Dobry TVN. Dlaczego odciął się od Kuby Wojewódzkiego, w którego programie zaistniał? Zobaczyliśmy również, jak Dorota Wellman wkłada palec w oko Adama. Jak to się skończyło? ;)

  Najpopularniejszy DJ w Polsce, kończy muzyczną karierę! Postanowił postawić na swoje dwie pasje – podróże i gotowanie. Jak będzie wyglądało teraz jego życie? Czy będzie musiał zmienić pseudonim? O tym wszystkim opowiedział nam … oczywiście w kuchni, gdzie zademonstrował swoje kulinarne umiejętności.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił niezwykły duet. DJ Adamus do współpracy nad nową płytą zaprosił wokalistkę Sabinę Jeszkę. Jak podoba Wam się ich remix znanego na całym świecie przeboju „King Of Castle”?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Paulla. Zaprezentowała utwór "Nigdy o Tobie nie zapomnę", który jest efektem współpracy artystki z DJ Adamusem. Podoba się Wam?

  Od momentu pojawienia się płyt kompaktowych, zaczęto zapominać o winylu. Utarło się wtedy, że dźwięk cyfrowy ma lepszą jakość od analogowego. Jednak od jakiegoś czasu ponownie docenia się winyl. Dlaczego płyty winylowe ponownie przeżywają drugą miłość? Co mają takiego w sobie, czego nie mają płyty kompaktowej? Dla Dzień Dobry TVN wypowiedzieli się: Piotr Metz, Mieczysław Stoch, DJ Adamus i Tomasz Zeliszewski.

  "Ocean" to trzeci singiel promujący płytę "1000 miejsc" będącą projektem Ady Szulc i DJ Adamusa. Tym razem teledysk był nakręcony w przepięknej scenerii Islandii. Efekt jest... Sami zobaczcie jaki!

  Kręci ich Woody Allen. Ich wspólny projekt przekroczył pół miliona odsłon w Internecie. Jakie recenzje krytyków muzycznych przyniesie nowy singiel Ady i DJ Adamusa? Czy Ada rzuciła studia dla muzyki? Gdzie kręcili teledysk? Tym razem zabiorą swoich fanów do Tokio. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, dokąd zmierza ich kariera.

  Po czym można poznać "gadżeciarza"? Czy nasi goście są uzależnieni od gadżetów, jeśli tak, to od jakich? Zobaczcie bez czego nie mogą się obejść dj Adamus, Piotr Gruszka i Dawid Woliński!

  W kuchni Dzień Dobry TVN, kubańskie smaki, zaprezentowali nam dj Adamus i Ada Szulc. Dlaczego postanowili przygotować właśnie kubańskie dania i jak smakuje "stare ubranie"?