DDTVN

  DDTVN

  Damian Michałowski to doświadczony dziennikarz, który od kilku miesięcy jest jednym z prowadzących Dzień Dobry TVN. Ostatnio dziennikarz wyjawił, jak praca w naszym programie wpływa na jego życie i które z przedstawionych historii najbardziej go wzruszyły.  

  Piękna, zdolna, przebojowa, z głosem , którego mogłaby jej pozazdrościć każda wokalistka! W weekend, tylko w niedzielę, Dzień Dobry TVN, jurorka "X Factor"! Porozmawiamy o jej nowym teledysku, a na scenie wykona swój nowy utwór. Bądźcie z nami od 8:30!

  Często kupujemy różne przedmioty w zakupowym szale i w afekcie. Potem, kiedy przynosimy zakupy do domu, okazuje się, że to, za co zapłaciliśmy nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Czasem mamy je po babci czy dalekiej cioci. Rzeczy brzydkie i nieestetyczne - poprosiliśmy Was o wysyłanie do nas ich zdjęć. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie także, jak Pan POCO radził sobie w naszym studiu.

  "Panny Wyklęte" to projekt muzyczny Darka "Maleo" Malejonka i Maleo Reggea Rockers, w ramach którego polskie wokalistki nagrały płytę inspirowaną powojennymi losami kobiet "Wyklętych". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół pokazał, co potrafi!

  Mama Selita to formacja z Warszawy. Grali na Square of Fame Wembley Arena w Londynie, na festiwalu Rock for People w Hradec Kralove oraz na Hanna Hanna Art Gathering & Festival na Słowacji. Na scenie Dzień Dobry TVN - akustyczne wykonanie kawałka "Na pół". Podoba się Wam?

  Od rana przysyłaliście nam swoje zdjęcia na temat: "Sorry, taki mamy klimat" :) Wybraliśmy 30, naszym zdaniem najlepszych. Do współprowadzenia prognozy pogody zaprosimy panią Annę Wierzbowską (z koleżankami ;), której zdjęcie spodobało się nam najbardziej! :) Udało nam się już skontaktować z panią Anną, okazało się, że jest reprezentantką Polski w wioślarstwie. Sorry, takie mamy szczęście ;)

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: bohaterowie Dakaru - Hołowczyc, Przygoński, Kaczmarski, Dąbrowski, Czachor. Następnie: bohaterki cyklu EWOlucja w poszukiwaniu utraconych kilogramów. Oprócz tego: nocne życie Kota - Tomasza Kota. A na koniec: Hanna Suchocka w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po powrocie z Watykanu. Program poprowadzą oczywiście: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk. Zapraszamy od 8:30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, w duecie z Markiem Kościkiewiczem, ViKa wykonała utwór „Mówić za siebie”. Podoba Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN słodkie chłopaki w jeszcze słodszym utworze „Cukier, Ciastka, Miłość”. Podoba Wam się?

  Zapraszamy na sylwestrowy poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: Mikołaj Rey i przepis na wystrzałową jagnięcinę. Filip Chajzer sprawdzi, jak przy pomocy komputera stać się młodym, pięknym i zgrabnym. Sprawdzimy także, jakie zagrożenia płyną z kosmosu - czy ludzkośc może wyginąć jak dinozaury? Spotkamy się z Anną Dereszowską, Dorotą Gardias, Przemysławem Cypryańskim i wieloma innymi gwizdami. Startujemy rano - o 8:00! :)

  JoBee, czyli Joanna Pszczoła, to polska piosenkarka, kompozytorka, producentka i prezenterka radiowa pochodząca z Lubartowa. Od 10 lat mieszka w Brukseli. Tam wraz ze swoim zespołem JoBee Project koncertuje i śpiewa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór: „Evacuation Order”

  Zobaczcie rockandrollowe dzieciaki! Dzieci ze szkoły sportowej w Przylepie, z trzeciej klasy wykonały energetyczny taniec na powitanie! Czy Jola też tak potrafi? :)

  Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz, wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. Dobrze znany jako frontman i współzałożyciel zespołu Natural Dread Killaz. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Lepsza połowa".

  Marcin Prokop twierdzi, że wyglądają jak dzieci Belzebuba, jednak grają jak "oazówki". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Pathology wykonał utwór "Gdzie Nikt".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Vena Valley. Wykonali nostalgiczną piosenkę "Miłości plan". Charyzmatyczna wokalistka, uzdolnieni muzycy - to mieszkanka, która musi trafić na najwyższe miejsca list przebojów.

  Zespół The Friends zdobył I miejsce w Przeglądzie Zespołów Krośnieńskich oraz I Nagrodę publiczności podczas IX edycji Galicja Blues Festival 2012. Panowie przyciągają uwagę widowni - szczególnie płci pięknej :) Na naszej scenie wykonali cover Tutti Frutti. Podoba się Wam?