Davina Reeves

  Davina Reeves

  Dla miłości można zrobić wiele, wywrócić do góry nogami całe swoje dotychczasowe życie, a nawet zdecydować się na "miłosną emigrację". O tym z czym wiąże się taka rewolucja, co pozwala ją przetrwać i jak silna potrafi być miłość rozmawialiśmy z naszymi dzisiejszymi gośćmi: Basią Ritz i jej mężem Ulim oraz z Ireneuszem Ciarą i Daviną Reeves, która z powodu miłości przeprowadziła się z Nowego Jorku … na Śląsk.

  Davina Reeves-Ciara - to była Miss Nowego Jorku, która postanowiła zamieszkać w Polsce. Na bieżąco podglądamy losy jej amerykańsko-polskiej rodziny. Tym razem ekipa Dzień Dobry TVN została zaproszona na piknik. Co Davina przygotowała do jedzenia? Co jej rodzina robiła w drodze na piknik? Dlaczego małżonkowie postanowili zamieszkać na Dolnym Śląsku?

  W Rędzinach, małej wiosce na Dolnym Śląsku, mieszka wraz rodziną była Miss Nowego Jorku Davina Reeves. Do Polski przeprowadziła się z miłości do Irka, którego poznała w USA. Oto historia mich miłości...

  W ramach cyklu „Davina – be happy!” spośród nadsyłanych do Dzień Dobry TVN e-maili, wybieramy najciekawsze pomysły na niespodzianki dla najbliższych. Tym razem ujął nas list trzech sióstr Klaudii Miszczuk. Jaką niespodziankę wymyśliły dla niej? Czy Davinie Reeves udało się uszczęśliwić Klaudię?

  Masz pomysł, jak uradować swoich bliskich, zgłoś się do Daviny! Spośród nadsyłanych przez widzów "Dzień Dobry TVN" e-maili, wybierzemy najciekawsze pomysły na niespodzianki dla najbliższych, którzy jak nikt zasłużyli na chwilę szczęścia w codziennym biegu! Davina pomoże Wam uszczęśliwić tych, których kochacie!

  Ma na imię Hubert. Jak napisała jego dziewczyna: "jest uroczy i wesoły". Od dawna marzył, aby zostać aktorem. I stało się. Davina Reeves postanowiła spełnić to marzenie. Zaprosiła go na warsztaty aktorskie, które poprowadził... Zobaczcie, kto uczył go aktorstwa i jak Hubert wywiązał się ze swojego pierwszego zadania aktorskiego. Ma talent?

  ZUS a OFE, protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, wybory do Parlamentu Europejskiego, sytuacja na Ukrainie. Palących tematów w świecie polityki nie brakuje. W sobotę, tylko w Dzień Dobry TVN, Premier Donald Tusk stanie w krzyżowym ogniu pytań Kingi Rusin i Bartka Węglarczyka. Bądźcie z nami w najbliższą sobotę od 8:30! Czekamy na Wasze pytania! Wpisujcie je poniżej na forum.

  Davina Reeves, Miss Nowego Jorku 2010, przeprowadziła się do Polski i ... postanowiła uszczęśliwiać ludzi :). W Nowym programie "Davina - be happy" będzie spełniać marzenia tych, którzy zdaniem naszych widzów najbardziej na to zasłużyli. Zaczęła od państwa Kosewskich, którzy w "Bitwie o Dom" oddali swoje klucze innym uczestnikom. Jak jej poszło?

  Przemysław Saleta ugości Was tajską kuchnią, Filip Chajzer zaśpiewa w samochodzie , Sylwia Grzeszczak da czadu na scenie i odpowie na pytania na czacie, Małgorzata Pieczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Emilia Komarnicka poszukają odpowiedzi na pytanie, czego pragną kobiety. Kasia Olubińska spotka się z Radkiem Majdanem, Dagmara Domińczyk pokaże swój dom, a Ania Wendzikowska spotka się z Piercem Brosnanem. Ponadto: Grażyna Kulczyk zabierze Was do Madrytu! A czym zaskoczą Was: Mela Koteluk i Andrzej Smolik? Zapraszamy na sobotę w Dzień Dobry TVN, w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka! Zapowiada się gorący weekend!

  Wszystkie są piękne, energiczne, inteligentne i bardzo egzotyczne. O kim mowa? O Polkach pochodzących m.in.: z Wietnamu, Kuby, Kazachstanu i Nigerii, które walczyły o koronę Miss Egzotica 2014. Impreza odbyła się w zeszły piątek. Nie obyło się bez niespodzianek. Zobaczcie o czym mowa...

  Najnowsze badania mówią, że niechętnie dzielimy się z innymi życiową radością i niechętnie zawieramy nowe znajomości. Czy tak jest rzeczywiście, czy może jednak Polacy lubią "robić sobie dzień dobry"? Naszymi gośćmi byli aktorzy: Davina Reeves i Redbad Klynstra. Jak postrzegają nasze społeczeństwo. Czy jesteśmy pesymistycznie czy optymistycznie nastawieni do życia?