Danuta Wałęsa

  Danuta Wałęsa

  Z Danutą Wałęsą, Anną Wyszkoni, Bogumiłą Szczepanik oraz Anną Mancewicz rozmawialiśmy dziś o różnych obliczach macierzyństwa, blaskach i cieniach bycia mamą oraz o problemach z jakimi na co dzień borykają się kobiety wychowujące dzieci. Czy macierzyństwo zawsze łączy się z poświęceniem?

  Danuta Wałęsa jest mamą ośmiorga dzieci. Czy Pani Danuta daje się im rozpieszczać? Cała rozmowa Katarzyny Olubińskiej z byłą Pierwszą Damą w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN - z okazji nadchodzącego Dnia Matki - mama ośmiorga... Danuta Wałęsa. A później: ojciec i syn na cztery ręce. Tylko u nas: zdobywca Grammy - Włodek Pawlik z synem Łukaszem. A w naszej kawiarence: jednym głosem, choć na głosy Sound'n Grace. Zapraszamy po autografy! Będzie można też z nimi porozmawiać na czacie! Zapraszamy w imieniu magdy Mołek i Marcina Mellera w niedzielę od 8:30.

  Nagrodę główną podczas uroczystej gali 25-lecia magazynu "Twój Styl" odebrała Danuta Wałęsa. Dlaczego Pani Prezydentowa uważa, że nagroda jej się nie należała? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, zainspirowana rozmową z Danutą Wałęsową zapytała gwiazdy o to, która kobieta w ich życiu wywarła na nich szczególny wpływ? Wiele osób wymieniło tą samą postać. Dlaczego?

  Nazywają ją: legendą, kobietą z żelaza. Od prawie 40 lat gra w teatrze i filmie, a każda jej rola jest głośnym wydarzeniem. Krystyna Janda wcieliła się w rolę pierwszej damy Danuty Wałęsy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy obie Panie. Ile wspólnego mają ze sobą te dwie niezwykłe kobiety? Danuta Wałęsa oddaje głos Krystynie Jandzie, a Krystyna Janda Danucie Wałęsowej.

  Prosto z Gdyni, Marcin Sawicki w rozmowie z Agnieszką Grochowską o wrażeniach z planu filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa". Aktorka opowiedziała także o spotkaniu z Danutą Wałęsową. Agnieszka udziela się w kampanii "Legalna kultura". Jaki cel przyświeca temu przedsięwzięciu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na gali rozdania Wiktorów zapytała gwiazdy o ich telewizyjny debiut. Jak zapamiętała go Justyna Pochanke, Donald Tusk, Danuta Wałęsa, Krzysztof Ibisz, a jak Patricia Kazadi? Zobacz także, co premier Donald Tusk naprawdę sądzi o show biznesie, a Andrzej Wajda o "Wałęsie".

  Ostatnio głośno było o jej rodzicach, a w szczególności o mamie, która złamała tabu i dokonała prawdziwej rewolucji obyczajowej. Ona stała w cieniu swoich rodziców. Teraz postanowiła powrócić do życia publicznego - dlaczego i po co? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej opowiedziała o swoich planach na przyszłość , przyjaźni z Edytą Herbuś, o tym, jak poznała swojego partnera oraz o życiu w cieniu legendy.

  Już oficjalnie wiemy, że Robert Więckiewicz zagra Lech Wałęsę a Agnieszka Grochowska jako jego żonę w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Zdjęcia rozpoczynają się już 1 grudnia. "To jest mój najtrudniejszy film" - powiedział reżyser. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynię roli Danuty Wałęsy. Czy boi się zmierzyć z tą legendarną postacią?