Daniel Cysarz

    Daniel Cysarz

    Czym różni się norma od zaburzenia w sferze seksualności? Jednym z najpopularniejszych fetyszyzmów jest podofilia czyli zainteresowanie stopami. Przyznawali się do niej m.in. Quentin Tarantino, Andy Warhol czy Elvis Presley?

    Z badań firmy Durex wynika, że aż 20 proc. osób podczas pierwszego stosunku w ogóle się nie zabezpiecza, ponieważ - ich zdaniem - podczas inicjacji nie można zajść w ciążę. Kolejny mit na temat seksu mówi, że nie można zajść w ciążę podczas karmienia piersią. O skutecznej antykoncepcji i tym, jak uniknąć nieplanowanej ciąży rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z seksuologiem Danielem Cysarzem, ekspertem marki Durex.

    Niektóre kobiety wybierają zawód CamGirl. Ich praca polega na pokazywaniu swoich wdzięków za pośrednictwem kamery video. Kim są klienci videomodelek? Czy podczas połączenia video dziewczyny pokazują swoje twarze? Ile zarabiają? Czy taką pracę można nazwać prostytucją? Czy wykonywanie tego zawodu może wpływać na relacje z partnerami życiowymi? W Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuologa Daniela Cysarza i dziennikarza TVN Piotra Zielińskiego.