Dagmara Domińczyk

  Dagmara Domińczyk

  Patrick Wilson to amerykański aktor znany z komedii Dzień dobry TV, serii horrorów Obecność, czy polskiego filmu Jack Strong. Jest mężem polskiej aktorki Dagmary Domińczyk. Właśnie wystąpił u boku Liama Neesona w filmie Pasażer. Zagrał tam policjanta, który z powodu braku pieniędzy wyrabia nadgodziny. Czy prywatne wybory aktora były kiedykolwiek motywowane pieniędzmi? Czy zagra jeszcze w polskim filmie? Jak wspomina pracę na planie produkcji Jack Strong? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Do Polski dotarła wieść o pierwszej krajance, która dostała dużą rolę w sławnym na całym świecie serialu "Chirurdzy". Marika Domińczyk to córka polskich imigrantów, którzy trafili do Stanów w latach 80. W Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję gościć jej siostrę Dagmarę, która również jest aktorką. Poza zawodem łączą je również znani w Hollywood mężowie. Marika jest od 10 lat żoną Scotta Foley'a, który także wystąpił w "Grey's anatomy". Mają razem troje dzieci, którym powtarzają, że aktorstwo to zawód jak każdy inny. W wywiadzie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim Marika opowiedziała jak wygląda praca na planie tak wielkiej produkcji.

  Patrick Wilson to amerykański aktor znany z wielu kinowych hitów. Obecnie możemy go oglądać w horrorze "Obecność 2". Jak wygląda praca przy horrorze? Dlaczego na planie jest dużo śmiechu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała aktora o jego polski dom. Żona Patricka - Dagmara Domińczyk - jest Polką. Czy ich dzieci mówią w języku polskim? Czy lubi naszą kuchnię? I jak wspomina pracę na planie polskiego filmu "Jack Strong"?

  Do swojego domu, pół godziny jazdy od Nowego Jorku, zaprosiła nas Dagmara Domińczyk. Jako pierwsi mogliśmy zobaczyć dom, w którym mieszka z mężem Patrickiem Wilsonem. Z aktorką, jej mamą i siostrą spotkała się Kinga Rusin. Jak wspominają swoje pierwsze dni w Ameryce?

  Pół godziny jazdy od Nowego Jorku swój azyl znalazła Dagmara Domińczyk. Kinga Rusin odwiedziła dom, w którym mieszka razem z mężem - amerykańskim aktorem Patrickiem Wilsonem. Dagmara po raz pierwszy pokazała swój dom i jak mieszka!

  „Jack Strong" to biografia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. Dagmara i Patrick zagrają pracowników amerykańskiej ambasady. Patrick będzie grał także po polsku. Nad tekstem podobno pracował razem z Dagmarą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy małżeństwo Wilsonów.