crossfit

  crossfit

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Justynę Sobolewską-Noël, autorkę książki "Przeżyć raka. Przewodnik dla chorych i ich bliskich". Pani Justyna dwukrotnie pokonała chorobę nowotworową, a teraz pomaga innym. W tej książce zawarła swoją historię, by pomóc osobom chorującym na nowotwór, ich rodzinom i najbliższym. Oto jej historia... Jak włączyć najbliższych w pomoc osobie dotkniętej chorobą? Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Jak rozmawiać z lekarzem o chorobie nowotworowej?

  W Kielcach odbył się trening, który miał na celu udowodnić, że praca na budowie nie należy do lekkich. Wziął w nim udział reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Jak mu poszło? Dokończył trening? Zobaczcie, jak wygląda budowlana rozgrzewka.

  Wojtek Sobierajski kilka lat temu, po zakończeniu kariery bokserskiej, zainteresował się crossfitem. Pasją do tej dyscypliny zaraził swoich czterech młodszych braci: Juliana, Mariana, Bolka i Krzyśka. Czego uczą ich wspólne treningi? I jak spędzają czas wolny?

  Coraz więcej dyscyplin sportowych staje się dostępnych dla osób niepełnosprawnych. Bohaterami cyklu "Zielone Drzwi" były osoby niepełnosprawne, które trenują crossfit. Dlaczego wybierają akurat tę aktywność, a nie np. siłownię? Co daje im crossfit? Gośćmi Anny Maruszeczko byli Oleg Nowak – trenuje crossfit oraz Ksawery Rajpert – trener osób niepełnosprawnych.

  Z Alanem Anderszem, instruktorem crossfitu i wielkim fanem stickersów, na plaży w Jastarni, spotkał się Olivier Janiak. Aktor opowiedział o swojej wielkiej pasji i biznesie, który prowadzi.

  Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w sportach walki i w zawodach CrossFit. Sukces goni sukces, bo 10 dni temu Polka wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata Strongwoman! Na naszej kanapie zasiadła Sylwia Reichel, która prowadzącym Dzień Dobry TVN opowiedziała, o swojej ogromnej pasji do sportu oraz o tym, jak trenuje do zawodów. Jak się okazuje, mentalne przygotowanie jest równie ważne, co rozgrzewka i podnoszenie ciężarów. Jakich poświęceń wymaga od Sylwii Reichel ten sport?

  Zosia Ślotała trenuje crossfit. Chodzi na regularne treningi, na których bardzo przykłada się do ćwiczeń. Ile schudła? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zdziwicie się, ile kilogramów udało się Zosi zrzucić...