Conchita Wurst

  Conchita Wurst

  Michał Szpak przygotowuje się do koncertów i Eurowizji na... siłowni, bo jak mówi "forma musi być". Ma swojego trenera, pod okiem którego pięć razy w tygodniu ćwiczy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska postanowiła z bliska przyjrzeć się treningowi Michała Szpaka i porozmawiać z nim o Eurowizji oraz nowych wyzwaniach, które na niego czekają. Jak Michał reaguje na nienawistne komentarze i porównania do Conchity Wurst? O czym marzy?

  Conchita Wurst odwiedziła Polskę, przy tej okazji spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki. Ile czasu zajmuje Thomasowi, by przeobrazić się w Conchitę? Co się kryje za brodą i pod bujną peruką? Jak rodzina reaguje na kontrowersyjny wizerunek sceniczny Thomasa? I co tak naprawdę oznacza pseudonim artystyczny - Conchita Wurst?

  Filip Chajzer postanowił sprawdzić czy można zrobić wszystkich w konia i wygenerować sobie sztuczny "fejm". Opublikował w internecie zdjęcie, na którym spotyka się z Conchitą Wurst, fotografię błyskawicznie przedrukowało i okrasiło stosownym komentarzem kilka portali. News, że Filip spotkał się z Conchitą poszedł w świat. Problem polega na tym, że do spotkania doszło jedynie na zdjęciu... O mediach społecznościowych, "lajkach", "fejmie" i potrzebie popularności rozmawialiśmy z Patrykiem Kumórem, Filipem Chajzerem, Miłoszem Brzezińskim i Zuzanną Bijoch.

  A w niedzielę z Dzień Dobry TVN... Znani jakich nie znacie - najsłynniejszy polski aktor na świecie. O Mistrzu Olbrychskim opowiedzą jego przyjaciele i wielbiciele. W programie także: najbardziej niesamowite zdjęcie tej wiosny - Filip Chajzer i Conchita Wurst!!! Oprócz tego: operacja mózgu bez operacji? Opowie o tym "czarodziej" neurochirurgii prof. Ząbek. A na naszej scenie: Patrycja Markowska. Będziecie mogli z nią także porozmawiać na czacie! Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Filip Chajzer i Conchita Wurst razem... na zdjęciu!!! To pamiątka z ich spotkania. Czy to prawda, że razem pojadą na Eurowizję? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę! Bądźcie z ‪Dzień Dobry TVN‬!

  W Dzień Dobry w TVN gościliśmy Edytę Górniak, która obecnie pracuje nad nową płytą. Kindze Rusin i Bartkowi Węglarczykowi powiedziała o swoim nowym kontrakcie i singlu, który będzie promował album. Mogliśmy też zobaczyć fragment nowego teledysku. Na prośbę prowadzących Dzień Dobry TVN oceniła również występ Conchity Wurst, która wygrała w tym roku Eurowizję.