Chappie

    Chappie

    Dev Patel - brytyjski aktor z pochodzenia Hindus. Świat poznał go dzięki głównej roli w filmie obsypanym Oscarami: "Slumdog. Milioner z ulicy". Obecnie promuje kolejny swój film "Chappie". Wciela się w nim w postać naukowca, który powołuje do życia myślącego i czującego robota. Czego nauczył go ten film? Czy aktor wierzy w życie pozagrobowe? Kto zaprowadził go na pierwszy casting? Jak "Slumdog. Milioner z ulicy" zmienił jego życie? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

    Po filmie "Kate i Leopold" Hugh Jackmana widziano w roli romantycznego kochanka. Po serii X Men, w której wcielił się w rolę Wolverine'a chętnie obsadzano go w filmach science fiction. Ale aktor uniknął zaszufladkowania. Gra w bardzo różnych projektach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska spotkała się z nim przy okazji premiery filmu "Chappie", w którym Jackman wciela się w czarny charakter. Co lubi w swoim zawodzie? Czy jego życie rodzinne jest tak samo urozmaicone, jak role, w których gra? O czym rozmawia ze swoimi dziećmi? Jakim lękom stawia czoła każdego dnia?

    Jej najsłynniejsza rola to Ellen Ripley w filmie "Obcy" Ridleya Scotta. Film doczekał się czterech części, a teraz trwają prace nad piątą. Ale Sigourney Weaver jest aktorką wszechstronną. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką przy okazji promocji nowego filmu, w którym zagrała - "Chappie". Czym Sigourney Weaver zaskoczyła i zawstydziła Annę Wendzikowską? Czy swoje role tratuje jak byłych kochanków?