CeZik

    CeZik

    Cezary Nowak, znany jako Cezik to multiinstrumentalista, kompozytor, człowiek, który podbił serca milionów Internautów. Jest jednym z najpopularniejszych twórców w serwisie Youtube. Zasłynął dzięki zabawnym przeróbkom i coverom. Następnie słuch po nim zaginął. Po dwóch latach Cezik przerywa milczenie. Obecnie Cezary produkuje animacje i piosenki dla dzieci nagrał również swoją autorską płytę. O swoich najnowszych planach Cezik opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

    Cezik wziął się za "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej i "Filiżankę" Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie jak przerobił te dwie piosenki! Agnieszce Jastrzębskiej tak się to spodobało, że aż się popłakała. A Anna Mucha urodziła syna. To drugie dziecko aktorki. Jak syn Muchy będzie miał na imię?

    Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: mógł zostać górnikiem, albo piłkarzem! Został mistrzem - u nas: Jerzy Dudek kiedy był jeszcze małym Jurkiem. Następnie: Weronika Rosati "przepytuje" De Niro, Kline’a, Douglasa i Freeman’a. Oprócz tego: oni znają prawdziwy ”Przepis na życie” - w naszej kawiarence wszystkie gwiazdy serialu. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

    Po legendarnej już przeróbce słynnego występu Patty z koleżankami, na scenie w Dzień Dobry TVN, przyszedł czas na występ w brytyjskim "Mam Talent" naszego rodaka - Józefa Kani. CeZik był naszym gościem. Skąd czerpie inspiracje do "podkładania głosów"? Jakiej technologii wymaga taka przeróbka? Jak wybiera obiekty swoich żartów i parodii?