celebryta

  celebryta

  Zmieniła imię i styl życia. Dziś jest matką i żoną. Jak wygląda nowe życie popularnej "Frytki"? Co jest dla niej najważniejsze i jak odnosi się do swojej rozrywkowej przeszłości, czy czegoś żałuje? Co chciałaby przekazać za pośrednictwem swojej książki? Maja Frykowska: "Byłam mocno zgubiona. Bóg usłyszał moje wołanie".

  Od 20 lat, w każdy weekend, Ricardo czaruje swoich fanów, którzy do Zakopanego przyjeżdżają specjalnie dla niego. Jak żyje podhalański celebryta? Czy to prawda, że ma swojego ochroniarza i, że nie może się opędzić od kobiet? Z Ricardo spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Niejeden celebryta w Polsce obgryza z zazdrości paznokcie, kiedy widzi w prasie i internecie kolejne jego zdjęcie, a w telewizji - relacje ze spotkania z nim. O kim mowa? O niezwykle uroczym posiadaczu najdłuższych w show-biznesie rzęs i nóg - Gortacie. Nie, nie o Marcinie Gortacie, ale o synu chrzestnym polskiego koszykarza. Na szczęście Bartek Jędrzejak zdołał się wbić w wypełniony po brzegi kalendarz młodego celebryty. Podczas spotkania z nim nasz pogodynek dowiedział się o pierwszym skoku młodego Gortata na bungee i mógł wykonać z nim poranne "tuli tuli". Oto relacja z wizyty :)

  Według tygodnika Wprost Cezary Pazura to jeden z najbardziej wpływowych celebrytów. Które miejsce zajął aktor i za co został doceniony? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W naszym programie często pokazujemy gwiazdy - nie tylko polskie, ale również te zagraniczne. Tym razem prezenter pogody Bartek Jędrzejak powiedział nam o nowej gwieździe, na punkcie której zwariował cały Meksyk. Niestety świeżo upieczona gwiazdeczka, jak prawie każdy aspirujący celebryta, ma parcie na szkło ;)

  "Aby zostać celebrytą, wystarczy pokazać cycki". Tę tezę udowodnił Daniel Wrocławek, pomysłodawca filmu o celebrytach. W studiu Dzień Dobry TVN zdradził, jakie idee mu przyświecały i czy za jego projektem stoi coś więcej niż tylko pragnienie zdobycia popularności. Towarzyszyła mu "celebrytka"- Beata Pruska.

  Czy znane osoby są traktowane łagodniej i mogą liczyć na taryfę ulgową? Zdaniem medioznawcy prof. Wiesława Godzica nawet wymiar sprawiedliwości jest łaskawszy względem osób znanych i lubianych. Jak tę sprawę widzi się Agnieszka Szulim, czy popularność pomaga jej w życiu codziennym?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Żebrowskiego, który opowiedział o najnowszym filmie „Sęp”, w którym gra u boku Anny Przybylskiej. Film do kin wejdzie dopiero 11 stycznia 2013. Jak wyglądały przygotowania do filmu i gdzie aktor planuje spędzić nadchodzące Święta?

  Jak zostać celebrytą i czy można nim zostać w jeden dzień? Okazuje się, że tak. W Ameryce grupa przyjaciół przeprowadziła bardzo ciekawy eksperyment, który dowodzi, że celebrytą można zostać nawet w ciągu kilku godzin. Czy jest różnica pomiędzy byciem sławnym, a byciem celebrytą? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Dominikę Zasiewską "Wodziankę", Michalinę Manios, Krzysztofa "Kasę" Kasowskiego i Roberta Serka. Dlaczego "Kasa" i "Wodzianka" chcą zostać celebrytami? Jakie są ulubione programy Dominiki Zasiewskiej?