butik

  butik

  Magdalena Bujas i Areta Szpura stworzyły butik, w którym można kupić lub wymienić używane ubrania. Ideę przywiozły z Nowego Jorku. Czym ich butik różni się od tradycyjnych lumpeksów? Z jakim odbiorem spotkał się ich pomysł? Czy mają dużo klientów? Dziewczyny o swoim projekcie opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

  Maciek Sieradzky, finalista pierwszej edycji "Project Runway", świętował drugie urodziny marki i otwarcie drugiego flagowego butiku. Jak ocenia swoje dwa ostatnie lata w branży? Kiedy planuje pokaz? I czy w RPA, na planie programu "Agent", znalazł inspiracje do nowej kolekcji? Zapytała o dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Związki dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera ze światem mody są Wam doskonale znane. Tym razem Filip Chajzer odwiedził Macieja Sieradzkyego, uczestnika programu Project Runway, w jego butiku. Okazuje się, że Filip chce wreszcie zmienić swój styl. Czy Maciej Sieradzky mu w tym pomoże? Spódnica jako peleryna, pogryziony t-shirt... Co Maciej wybrał dla Filipa i jak go odmienił? Podoba się Wam ta stylizacja?

  Dziś Filip Chajzer, wspólnie z zaprzyjaźnionymi uczniami, uczył się jak prawidłowo myć ręce! Myjcie ręce - mycie rąk to najprostsza i najbardziej skuteczna metoda zapobiegania rozmaitym infekcjom!

  Zbierają sukienki i je pożyczają. Ale nie sobie nawzajem, tylko każdemu z osobna. Dzięki nim każda kobieta nie musi kupować drogiej sukienki na ważne okazje, tylko może ją wypożyczyć i wyglądać jak milion dolarów. Pożyczary - Dorota Surmacka i Katarzyna Drabarek - były naszymi gości w studiu Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Katyńska pracowała jako pedagog specjalny z dziećmi. Gdy nie przedłużono z nią umowy, zdecydowała się rozkręcić swój biznes. Jej butik we Wrocławiu z używaną odzieżą to miejsce dla kobiet, w którym mogą zrobić zakupy, porozmawiać i odkryć siebie na nowo.