buldog francuski

    buldog francuski

    Buldogi francuskie to rasa niewielkich psów znana w Polsce od ponad 100 lat. Są towarzyskie, inteligentne i bez wątpienia bardzo urocze. W ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Skąd bierze się ich charakterystyczne pochrapywanie i kto powinien zdecydować się na takiego czworonoga?

    Przemysław Saleta to utytułowany mistrz boksu, komentator, trener i motywator. Niewiele osób wie, że sportowiec poza twardą pięścią i mocnym uderzeniem posiada też… złote serce. Jakiś czas temu Przemek został właścicielem niepełnosprawnego psa Franka. W programie opowiedział o tym, co skłoniło go do adopcji zwierzaka i jak ta decyzja zmieniła jego życie.

    Charczy jak świnia i nawet wygląda jak świnia... skrzyżowana z nietoperzem - przynajmniej tak twierdzi Filip Chajzer. Ale jest to pies - i to wyjątkowy - bo salonowy buldog francuski. Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się na zlot buldogów francuskich, by przyjrzeć się z bliska charczącym psom i ich właścicielom. Dla kogo są buldogi francuskie i czy to psy towarzyskie?