boczarska

    boczarska

    Nie gasną emocje po meczu Polska-Anglia, który odbył się w środę w Warszawie. Tuż przed spotkaniem angielscy piłkarze uklęknęli na znak walki z rasizmem. Zgromadzeni na trybunach Stadionu Narodowego kibice biało-czerwonych zareagowali na to gwizdami. Takie zachowanie oburzyło Magdalenę Boczarską, czemu dała wyraz na Instagramie. Jej post spotkał się z ostrą krytyką. "Niech pani wyjedzie z Polski i już się nie wstydzi"- piszą niektórzy internauci.  

    Rodzina, zdrowie, wiara, praca. Każdy z nas ma w życiu swoje priorytety. Co jest najważniejsze dla Małgorzaty Kożuchowskiej i Magdaleny Boczarskiej? Podczas premiery serialu "Druga Szansa" zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Michalina Wisłocka była lekarką, ginekologiem, która zasłynęła jako autorka poradników dotyczących życia intymnego. Na podstawie jej biografii powstaje obecnie film w reżyserii Marii Sadowskiej. W postać Wisłockiej wcieli się Magda Boczarska. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie? I kiedy film wejdzie na ekrany kin?