błoto

  błoto

  Dbanie o cerę oraz kondycję skóry jest wyjątkowo ważne dla kobiet. Gładkie policzki i jędrne pośladki można osiągnąć za pomocą prostych zabiegów z zastosowaniem całkowicie naturalnych składników. O tajnikach pielęgnacji opowiada kosmetolożka Justyna Galat.

  Michał i Agnieszka Mały to zwariowane małżeństwo, które od 10 lat wzajemnie nakręca się pasją do offroadu. Z czasem stało się to ich pracą. Od kilku lat profesjonalnie zajmują się wyprawami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli nam o swoim ekstremalnym świecie.

  Błoto w senniku to symbol brudu, ale też oczyszczenia, co ma związek z rytuałem pielęgnacyjnym stosowanym od tysięcy lat. Sen o błocie może się wiązać również z mroczną stroną charakteru osoby śniącej. Jakie ma znaczenie? Co oznacza sen o bagnie i kałuży?

  Jeśli ktoś uwielbia grać w piłkę nożną i nie boi się pobrudzić, to ten sport jest właśnie dla niego. Jakie są zasady gry w piłkę błotną? Próbował je poznać reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Mówi się, że off-road to męska dyscyplina. Te kobiety udowadniają, że jest zupełnie inaczej. W tym roku w Wiśle odbył się pierwszy off-roadowy rajd przeznaczony specjalnie dla kobiet. Na co dzień są prawniczkami, lekarkami, projektantkami mody, żonami i matkami. Za co pokochały błoto? I jak radzą sobie za kierownicą?

  To jedna z najpotężniejszych rzek w Wielkiej Brytanii, a jej dno skrywa prawdziwe cuda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara spotkała się nad brzegiem Tamizy z ludźmi, którzy na co dzień grzebią w błocie (tzw. mudlarks) i odkrywają sekrety tej rzeki. Zobaczcie, czym jest mudlarking...