blogerki modowe

  blogerki modowe

  W tym sezonie w szafie każdej fashionistki można znaleźć skórzany (bądź imitujący skórę) element garderoby. Na topie są zarówno płaszcze, kamizelki, kurtki, jak i marynarki czy spódnice. Jak je nosić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Kalendarzowa jesień już nadeszła, przez co wiele osób robi porządki w szafach i opróżnia półki na rzecz cieplejszych elementów garderoby. W tym sezonie jednak nie trzeba wielu zmian, bowiem będą rządzić głównie trzy trendy. Dzięki nim odmienicie każdą swoją stylizację. Jak to zrobić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Na tegoroczny Coachella Valley Music and Arts Festival przyjechało wiele gwiazd, w tym z Polski. Zjawiły się tam m.in. Maffashion i Jessica Mercedes. Okazało się, że obie wybrały ubrania tej samej marki. Zdublowane stylizacje wywołały wojnę między fankami obu blogerek modowych. Czy Maffashion i Jessica skomentowały to w jakiś sposób? Jakie inne gwiazdy zjawiły się na festiwalu? Ile kosztuje wejściówka VIP-owska? Gdzie mieszkają celebryci? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Barbara Pasek.

  Jillian Mercado ma 27 lat. Jej pasją jest moda i - jak wiele dziewcząt - pasjonujących się tym tematem - prowadzi bloga modowego. Głośno zrobiło się o niej na początku roku, kiedy pojawiły się plakaty firmy Diesel z Jillian jako modelką. Jak to się stało, że wystąpiła w kampanii tej firmy? Czy od tego momentu coś się zmieniło w jej życiu? Jak chciałaby, aby potoczyła się jej dalsza kariera? O to zapytała modelkę prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Jessica Mercedes wywołała ostatnio sporo zamieszania w internecie po tym, jak umieszczono wyciągnięty z wywiadu fragment, w którym mówi, że ma wszystko za darmo. Czy rzeczywiście tak jest? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Panowie, jeśli ktoś powie do Was, że wyglądacie jak lumpy, nie powinniście się obrażać. Dlaczego? Ponieważ okazuje się, że obecnie bardzo modne jest „ekskluzywne menelstwo”. Na czym polega ten styl i jak kobiety odbierają modę współczesnych mężczyzn? O tym w Dzień Dobry TVN blogerka Tamara Gonzalez Perea aka Macademian Girl, aktorka Marta Wierzbicka i dziennikarz Mikołaj Komar.