bloger modowy

    bloger modowy

    Fabio Attanasio to włoski bloger modowy, który w portalach społecznościowy jest śledzony przez tysiące osób. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział, jak ubierają się Włosi. Dlaczego według niego każdy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jeden garnitur uszyty na miarę? Poprosiliśmy go również, by ocenił styl Polaków. Jak w jego oczach wypadły stylizacje: Bartłomieja Kasprzykowskiego, Tomasza Zubilewicza, Bartosza Węglarczyka i Bartłomieja Misiewicza?

    Jan Adamski od dwóch lat prowadzi blog o modzie męskiej. Internauci doceniają go - przede wszystkim - za barwny styl. 63-letni bloger udowadnia również, że by dobrze wyglądać, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy. Od kiedy Pana Jana interesuje moda? Kto robi mu zdjęcia na bloga? I jak 63-letni bloger ocenia styl polskich mężczyzn? Jan Adamski odwiedził studio Dzień Dobry TVN razem ze swoją żoną Małgorzatą.

    Kupując ubrania, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że są one szyte w krajach trzeciego świata przez osoby, które pracują w urągających warunkach. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: stylistka Ewelina Rydzyńska i blogerka bloga o slow fashion Joanna Glogaza. Dlaczego wiele sieciówek korzysta z taniej siły roboczej? W jaki sposób konsumenci mogą zaprotestować przeciwko wyzyskowi? Co to jest slow fashion?